Naturalne odchudzanie

Odchudzanie to bardzo długotrwały oraz trudny proces.

Stracenie kilku kilogramów często wymaga dużego wysiłku. Przytyć jest bardzo łatwo, ale powrót do poprzedniej figury wcale już łatwo nie jeść. Podczas diety należy przestrzegać wielu zasad, ponieważ inaczej nie będzie ona skuteczna. Czasami jest to bardzo trudne. Podczas odchudzania możemy pomagać sobie naturalnymi metodami. Według niektórych bardzo dobra jest morwa biała odchudzanie. Podobno dzięki niej bardzo szybko poprawia się nasz układ trawienny i szybciej tracimy kilogramy. Napar z morwy białej korzystnie wpływa na nasz cały organizm, więc można wypróbować tę metodą. Są takie osoby, które uważają, że zdecydowanie lepsza jest saba odchudzanie. Tak naprawdę nie wiadomo kto ma racje. Z całą pewnością jednak, ani saba ani morwa biała nam nie zaszkodzi. Nie powinniśmy traktować tych metod jako stuprocentowe. One mają tylko pomóc nam schudnąć, a nie zastąpić dietę. Nic nam nie da morwa ani saba jeżeli nie zmienimy swoich dotychczasowych nawyków żywieniowych i nadal będziemy objadać się słodyczami.
Dodał(a): MK , Poniedziałek 02.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
dorotka87
GORĄCO polecam Mgr Igora Mieńkowskiego.

Całe życie miałam problemy z nadwagą, głównie spowodowane genetycznymi uwarunkowaniami, ale też i moim stylem życia, nigdy nie zdecydowałam się z tym walczyć, aż zobaczyłam promocję tego trenera i słyszałam o nim opinie. Jak każdy na początku raczej nie pałałam do tego pomysłu zbyt dużym optymizmem, bo wielokrotnie podejmowałam już próby różnych diet i zawsze rezygnowałam. Tym razem jednak motywacja, wsparcie i plan treningowy otrzymany od trenera Igora zdziałały cuda. Już po 3 miesiącach widzę ogromną zmianę w moim wyglądzie, mimo że jest przede mną jeszcze droga do wymarzonej sylwetki, to już nie wstydzę się wyjść na ulicę w sukience.
Bardzo cieszę się, że zdecydowałam się na współpracę z tym trenerem i gdybym musiała zrobiłabym to jeszcze raz, ponieważ marzyłam o zachodzących zmianach już bardzo długo.
Bardzo polecam każdemu współpracę z tym trenerem, ponieważ do każdego podchodzi on indywidualnie i z profesjonalizmem.
Adres jego strony to www.igortreneronline.pl
Dodano: 2018-04-02 07:43:57 Zgłoś nadużycie
Kasandra31
Moim zdaniem podstawą odchudzania jest odpowiednie zbilansowanie diety oraz aktywności fizycznej. Przy czym oczywiście nie możemy oczekiwać, że uzyskamy spektakularne efekty w krótkim czasie. Znacznie zdrowsze, a jednocześnie trwalsze będzie chudnięcie w krótkim czasie. Wiele ciekawych wskazówek, które na pewno pomogą nam w tym procesie znajdziemy na stronie http://www.aktywnienaplus.pl/ i na pewno warto tam zajrzeć:)
Dodano: 2017-01-31 14:03:21 Zgłoś nadużycie