Odchudzanie ud

Pozbycie się nadmiaru kilogramów tak naprawdę nie jest łatwym zadaniem. Bardzo trudno dobrać do siebie taka dietę, aby nie powrócił nam tak zwany efekt jojo.

Na rynku dostępne są różnego rodzaju herbatki, tabletki na odchudzanie, jednak nie przynoszą one szybkiego efektu. Przeważnie działają jedynie przeczyszczająco. Są nie zdrowe i zamiast pomóc schudnąć mogą zepsuć nam prawidłowy stan zdrowia. We odchudzanie najważniejsze jest przestrzeganie zasad prawidłowego żywienia. Powinno się ograniczać wysokokaloryczne potrawy typu fast food, czy też mocno tłuste dania. Należy stosować zasadę mniej jeść, a częściej małe porcje posiłków. Kobiety najczęściej narzekają na zbyt wielki brzuch i uda. Odchudzanie ud wymaga wielu ćwiczeń, ale jest to możliwe do osiągnięcia. Częste robienia masaży, jazda na rowerze i skłony mogą pomóc w zrzuceniu kilku centymetrów z obwodu uda. Sport to zdrowie i tyko dzięki niemu możemy zrzucić nadmiar kilogramów. Lepiej ćwiczyć niż faszerować się tabletkami i liczyć na cudowne zrzucenie wagi.
Dodał(a): MK , Poniedziałek 02.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Kasandra31
Faktycznie odchudzanie ud to nie jest prosta sprawa. Sama mam z tym duży problem, ale nie poddaję się. Regularnie śledzę wpisy Kasi na http://www.suplenatak.pl i dzięki temu, z każdym tygodniem widzę, że spodnie są na mnie coraz mniej upięte:)
Dodano: 2015-10-22 20:34:10 Zgłoś nadużycie