Skuteczna dieta

Zrzucenie od kilku do nawet kilkunastu kilogramów jest celem wielu osób, które uważają, że ważą za dużo. Nie wszystkie osoby faktycznie mają nadwagę, ale i tak stosują diety.

Dobra dieta może mieć wspaniały wpływ na organizm o ile zapewni pełnię składników odżywczych i nie będzie stosowana nieprzerwanie przez długi okres. Nie można się bowiem ograniczać do tylko określonych produktów pokarmowych. W Internecie zachwalana jest dieta prezydencka. Jednak jak w każdym przypadku jedni chwalą daną dietę, a inni twierdzą, że na nich taka dieta w ogóle nie działa. Odchudzającym można też polecić inną dietę. Tą propozycją jest dieta abs. Można nieco humorystycznie mówić, że ta dieta pomoże zahamować przybywanie kilogramów, a później zacznie je likwidować. Zawsze warto wypróbowywać, jeśli nie są one pozbawione podstawowych składników ważnych dla organizmu.
Dodał(a): MK , Poniedziałek 02.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Magnolia01
To i ja coś powiem! Dieta jest skuteczna ale dl każdego inna, stwierdzam to ja, sceptycznie nastawiony do wszelkich diet konsument, ktory przetestował na sobie chyba wszystko. Zaczęłam dietę ALLevo tak naprawdę na na próbę, i okazało się, że po pierwsze są bardzo smaczne i pożywne, bardzo zapychające a koktajle słodkie i bardzo owocowe. Po drugie zaczęłam tracić na wadze, i to ładnie. Przyznaje ja niedowiarek, dieta jest skuteczna, przyjemna, bardzo łatwa do przygotowania i smaczna. Posiłki są może niewielkie ale częste i wysoko błonnikowe a to znaczy ze sycące. Straciłam nadwyżki i jestem bardzo zadowolona. Czyli dieta skuteczna.
Dodano: 2014-03-09 08:40:00 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×
  • Dieta kapuściana

    Dieta kapuściana

    Dieta kapuściana (prezydencka) jest uważana za zdrową i zarazem skuteczną kurację, bogatą w witaminę C oraz błonnik, które wzmacniają odporność organizmu, a także biorą udział w… czytaj więcej