Dlaczego dieta Kalorynki jest fajna?

… Bo naprawdę działa!:) Jest ona tworzona przez najlepszych dietetyków w kraju, ze szczególną dbałością o zbilansowanie kaloryczności oraz ilości składników odżywczych, witamin i składników mineralnych. Efekt? Skuteczna dieta, która pozytywnie wpływa na Twoje zdrowie i samopoczucie.

dieta Kalorynki


NA ZAWSZE RAZEM

Dieta Kalorynki to nie tylko sposób odżywiania podczas zrzucania zbędnych kilogramów. To dieta, którą można stosować przez całe życie. Jedząc według wskazań Kalorynki, uczysz się prawidłowych nawyków żywieniowych. Pomogą Ci one utrzymać nową sylwetkę i uniknąć efektu jo-jo.

WOLNIEJ, ALE TRWALEJ…

Jeśli szukasz diety, dzięki której zgubisz 10 kilogramów do następnej środy, to… poszukaj innej. Z Dietą Kalorynki będziesz tracić na wadze stopniowo, ale za to w  przyjemny sposób. Pewnie nie raz przekonałaś się, że szybko gubione na restrykcyjnych dietach kilogramy lubią równie szybko wracać. Czy zatem nie opłaca się chudnąc powoli, ale trwale? Naszym zdaniem tak!

MARZENIE DLA PODNIEBIENIA

Jadłospisy Kalorynki mile zaskoczą Cię różnorodnością produktów i potraw. Uwzględniają nawet przysmaki, które inne diety każą często omijać szerokim łukiem... Jest to też jeden z elementów nauki dobrych nawyków żywieniowych – podpowiadamy, jak się obchodzić z pewnymi produktami, aby można je było jeść i bez rujnowania figury.

ACH, JAK WYGODNIE!

Nie możesz w tej chwili przygotować danego dania z kalorynkowego menu? A może nie za bardzo przypadło Ci do gustu? I na to Kalorynka ma sposób: możesz wybrać alternatywę dla tych posiłków. Wygodne, prawda? To teraz uważaj: dla każdego menu automatycznie generowane są listy zakupów, co pozwala skrócić czas pobytu w sklepie do niezbędnego minimum! Będziesz go mogła poświęcić na coś, co sprawi Ci większą przyjemność

CODZIENNE WSPARCIE

Fajne jest też to, że Kalorynka umożliwia Ci codzienny kontakt z dietetykami. Wystarczy, że spotkasz się z nimi na czacie lub napiszesz mejla, a oni w mig rozwieją  Twoje wątpliwości i odpowiedzą na dręczące Cię pytania. To zdecydowanie zwiększa komfort stosowania diety, a co za tym idzie – jej skuteczność.

Jeśli masz dosyć bycia wiecznie na diecie bez efektów, chcesz wreszcie zacząć normalnie jeść i chudnąć – dieta Kalorynki jest właśnie dla Ciebie!

Dieta Kalorynka.pl

Otrzymasz dostęp (login i hasło) do planu żywienia przygotowanego specjalnie dla Ciebie.
W skład dostępu wchodzi:

- bezpłatna analiza żywienia
- plan posiłków dostosowany do Twoich upodobań i trybu życia
- kalkulatory, lista zakupów w telefonie
- porady ekspertów
- dziennik postępów online

Dowiedz się więcej o diecie Kalorynki

kalorynka2.jpgDodał(a): Emilia Czaczkowska , Poniedziałek 28.05.2012 (aktualizacja: 2012-05-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.