Michael Buble oficjalnie o raku wątroby swojego trzyletniego syna

Piosenkarz wydał w tej sprawie oficjalne oświadczenie w mediach społecznościowych.

michaelbublesyn.jpg

W listopadzie 2016 roku u trzyletniego syna Michaela Buble zdiagnozowano raka wątroby. Rodzice małego Noe na początku myśleli, że syn przechodzi świnkę, ponieważ chłopczyk gorączkował, cierpiał ze względu na bóle głowy, brzucha, nudności, a także stracił apetyt. Kiedy usłyszeli diagnozę specjalistów, załamali się. Lekarze tłumaczą, że wiele nowotworów u dzieci może wyglądać, jak objawy świnki, zwłaszcza białaczka, która powoduje, że węzły chłonne dziecka powiększają się. 

Dzisiaj fani piosenkarza i jego rodziny mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ do informacji publicznej trafiła wiadomość, że leczenie raka przynosi postępy. 

Piosenkarz na swoim Facebooku zamieścił oświadczenie, w którym informuje o poprawie stanu Noe. „Jesteśmy bardzo wdzięczni, że możemy poinformować was, że leczenie naszego synka Noe przynosi widoczne postępy, a lekarze bardzo optymistycznie patrzą w przyszłość naszego małego chłopca. Przez cały ten czas wykazywał odwagę, która nas inspiruje. Dziękujemy Bogu za siłę, którą dał nam wszystkim. Nie da się opisać słowami naszej wdzięczności do lekarzy i opiekunów. Chcielibyśmy podziękować tysiącom osób, które modliły się za nas i wysyłały nam dobre życzenia. Ponieważ w dalszym ciągu kontynuujemy tę podróż, dziękujemy za nieustanne pocieszenie, wsparcie i miłość”.

Piosenkarz wydał oświadczenie zaraz po tym, jak siostra jego żony Daniela Lopilato, opowiedziała argentyńskiemu dziennikarzowi o poprawie staniu zdrowia chłopca, który to w swoim programie poinformował widzów, że rak chłopca został całkowicie wyleczony.

Daniela skrytykowała na Twitterze błędną interpretację jej słów – Nie używaj mojego imienia w mediach, obok informacji i słów, których nigdy nie wypowiedziałam. Noe ma się dobrze, a jego rodzice będą informowali o jego stanie wtedy, kiedy zechcą.

Pomimo szumu medialnego i informacji, że mały Noe jest wolny od raka, Buble z żoną Luisaną Lopilato, są jedynymi osobami, które oficjalnie aktualizują informacje o jego stanie. Małżonkowie podjęli decyzję, że dopóki chłopiec nie wyzdrowieje, nie będą pojawiali się w mediach, dlatego wszystko odbywa się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Potwierdzili również, że anulowane zostaną wszystkie występy piosenkarza.

Zdjęcie: Instagram.com/michaelbuble


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Czwartek 23.02.2017 (aktualizacja: 2017-02-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×