Intymne S.O.S

O okolice intymne powinno dbać się co najmniej tak jak o skórę twarzy czy dłoni. Warto zadbać o nie kompleksowo: stosując produkty opracowane specjalnie do stref intymnych i dopasowanych do specyficznej flory Polek.

Intymne SOS

Intymne SOS


Pojawienie się infekcji i zapaleń w obrębie układu moczowo-płciowego, obniża komfort codziennego życia i pogarsza ogólne samopoczucie każdej kobiety. Dlatego niebagatelne znaczenie ma utrzymanie właściwej flory bakteryjnej pochwy. Równowaga mikrobiologiczna może zostać zaburzona przez czynniki fizjologiczne, typu: krwawienie miesiączkowe, ciąża, klimakterium lub w wyniku działania bodźców zewnętrznych.

Zażywanie środków antykoncepcyjnych, antybiotykoterapia, zwyczaje higieniczne (np. stosowanie tamponów), uczęszczanie na basen, saunę, jacuzzi, czy nawet letnie kąpiele w morzu lub jeziorze, dodatkowo mogą przyczynić się do wystąpienia problemu, szczególnie u kobiet delikatnych i wrażliwych. Również u dziewczynek przed okresem pokwitania  często pojawia się problem zaburzeń mikroflory bakteryjnej pochwy. Wielu problemom można zapobiec poprzez stosowanie dobroczynnych bakterii kwasu mlekowego, które chronią i wzmacniają organizm kobiety w sposób fizjologiczny. 

IBSS BIOMED S.A. stworzył innowacyjny system profilaktyczno-terapeutyczny do kompleksowej odbudowy, utrzymania i ochrony fizjologicznej flory intymnej kobiety. System ten zyskał pozytywną opinię Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

inVag® stosuje się u kobiet w celu przywrócenia lub uzupełnienia flory bakteryjnej pochwy i utrzymania właściwego pH pochwy. Produkt zalecany jest wspomagająco w leczeniu różnego rodzaju infekcji pochwy, w zapobieganiu infekcjom układu moczowo-płciowego oraz do stosowania profilaktycznie we wszelkich sytuacjach, w których dochodzi do zaburzenia równowagi flory pochwy

.Intymne SOS

Intymne SOS

Lek inVag® 1 kapsułka  dopochwowa twarda zawiera nie mniej niż 109 CFU bakterii kwasu mlekowego: 25% Lactobacillus fermentum 57A,  25% Lactobacillus plantarum 57B, 50% Lactobacillus gasseri  57C. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Podmiot odpowiedzialny: IBSS BIOMED S.A.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


prOVag®
firmy IBSS BIOMED S.A. jest dietetycznym środkiem spożywczym specjalnego przeznaczenia medycznego (FSMP),  zapewniającym ochronę okolic intymnych kobiety. Pomaga w przywróceniu właściwej flory bakteryjnej układu moczowo-płciowego oraz w utrzymaniu odpowiedniego pH pochwy, które hamuje wzrost drobnoustrojów patogennych.
UWAGA: Zawarte w prOVag®  3 szczepy żywych bakterii z rodzaju Lactobacillus, występują naturalnie w organizmie polskich kobiet – są więc idealnie dopasowane do polskiej mikroflory i dzięki temu długotrwale i szybo kolonizują układ rozrodczy i pokarmowy. Fakt ten w znaczący sposób zwiększa skuteczność działania preparatu.


Intymne SOS

Intymne SOS

prOVag żel® to innowacyjny żel do smarowania miejsc intymnych, który łagodzi podrażnienia, nawilża i chroni okolice intymne przed chorobotwórczymi bakteriami i grzybami. Polecany dla kobiet i dzieci przy podrażnieniach intymnych oraz zwiększonym ryzyku infekcji, m.in.: basen, depilacja, antybiotykoterapia.
Produkt nagrodzony Złotym Otis 2012 w kategorii najlepszy preparat na schorzenia ginekologiczne. Rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne, nagrodzony Medalem Europejskim.


Intymne SOS

Intymne SOS

motyw.jpg

Źródło: Mat.prasoweDodał(a): Magdalena Tokarczyk , Środa 29.05.2013 (aktualizacja: 2013-05-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
kwiatpustyni
mnie bardzo pomógł provag, polecił mi go zastosować mój ginekolog bo infekcje intymne ciągle powracały, a provag uzupełnia florę nie tylko pochwy ale i także całego układu pokarmowego więc częsta przyczyna nawracających infekcji spowodowana przenoszeniem jej z okolic odbytu jest rozwiązana
Dodano: 2014-05-31 09:48:36 Zgłoś nadużycie
patyczak
Invag mogę śmiało polecić bo wypróbowałam na sobie - teraz stosowałam w czasie wakacji za granicą bo rok temu, po powrocie miałam problem intymny, teraz najwidoczniej probiotyk pomógł.
Dodano: 2013-07-31 14:09:11 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×
  • Zadbaj o strefy intymne!

    Zadbaj o strefy intymne!

    Okolice intymne to jedne z najbardziej wrażliwych partii ciała. Jak żadne inne potrzebują szczególnej opieki przy pomocy specjalistycznych produktów dopasowanych do specyficznej flory Polek. czytaj więcej

  • Nie taki zastrzyk straszny!

    Udział w kursie, zaznajomi uczestników z wykonywaniem szczepień ochronnych w oparciu o obowiązujące procedury oraz oceniania reakcji poszczepiennych. czytaj więcej