Jak gwiazdy dbają o zdrowie?

Badania profilaktyczne są niezwykle ważne w życiu każdego człowieka, lecz często o nich zapominamy. Zobaczcie, co na temat zdrowia mówią gwiazdy.

Jak gwiazdy dbają o zdrowie?

Jak gwiazdy dbają o zdrowie?


Mammografia, cytologia, to badania, o których bardzo często zapominamy. Nie musimy wykonywać ich regularnie, a choroby, które dzięki nim wykryjemy bardzo często na długo pozostają utajone przez nasz organizm, zatem kiedy nie widzimy gołym okiem żadnych zmian, zwyczajnie nie badamy się, przez co wiele chorób ma czas na rozwinięcie swojego stadia. Nie da się ukryć, że gwiazdy mają wielki wpływ na nasze podejście do wielu spraw, dlatego też m.in. Ilona Felicjańska i Patrycja Markowska promują akcję badań profilaktycznych.

Na co dzień gwiazdy różnie dbają o swój organizm - zobaczcie jak.

Dbam o zdrowie, oczywiście nie odżywiam się idealnie, ale słucham swojego organizmu, czego on potrzebuje. Czasami jem bardzo dużo kaszy, a innym razem makaronu. Dużo owoców i warzyw. Zawsze, we wszystkim w życiu powinno się szukać złotego środka i tak jest ze mną, pilnuję się - mówi Ilona Felicjańska.

Lubię trochę grzeszyć na co dzień i lubię takie małe przyjemności w postaci dobrego jedzenia czy alkoholu. Potem staram się to wszystko nadrobić. Dla mnie w pierwszej kolejności jest zawsze ruch. To, żeby mieć dobrą kondycję, bo to wpływa też dobrze na moją psychikę. Jak nie ćwiczę, to łapię doła - mówi Patrycja Markowska.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat sposobów Patrycji Markowskiej i Ilony Felicjańskiej na utrzymanie organizmu w jak najlepszej formie, zobaczcie filmik:Źródło: Newseria Lifestyle/ MilionKobiet.pl
Foto: YouTube/ KAPiF

Newseria Lifestyle CMYK-01.jpg
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 12.03.2014 (aktualizacja: 2014-03-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×