Jak kobiety przygotowują się do lata? Zobaczcie zabawny filmik

Lato to czas, kiedy nie chcemy aby wystawały nam zbędne centymetry, których się nabawiłyśmy w czasie zimy, zatem często podejmujemy walkę o utratę wagi. Jak wtedy wygląda nasze życie?

Jak kobiety przygotowują się do lata

Kiedy tylko pierwsze promienie słoneczne zaczynają się pojawiać za oknem, wyjmujemy swoje letnie ubrania, przymierzamy stroje kąpielowe i... aby się w nie zmieścić, często musimy postanowić, że przechodzimy na dietę.

Ekranizację kobiecych przygotowań do letniego sezonu doskonale zobrazowała firma CHIX Production, która zajmuje się tworzeniem zabawnych materiałów o kobietach.

Zobaczcie także: Koktajl, który pomaga spalać tłuszcz


Film trwa zaledwie 1:35, ale pokazuje dramat kobiet, a raczej ich "Grę o ciało". Nie przez przypadek w tle użyto muzyki, którą znamy z serialu "Gra o tron".

Od czego zaczynamy przygotowania do lata według producentów nagrania? Najpierw wracamy do używania maszynek do golenia, przymierzamy rzeczy z zeszłego lata, a potem postanawiamy zacząć ćwiczyć i przechodzimy na restrykcyjną dietę. Szukamy też porad w Internecie na temat tego, jak szybko zrzucić dużą ilość zbędnych kilogramów.

Cóż, film wygląda zabawnie i zapewne panie, które mają dystans do siebie, uśmiechną się pod nosem, ale niektóre może zirytować, że ktoś się naśmiewa z kobiet.

Zobaczcie także: Dieta DASH - jakie są jej zasady i dla kogo jest przeznaczona?

Jedno jest pewne - o zgrabną figurę trzeba dbać regularnie i nic nie da męczarnia kilka dni przed wakacjami.

Na koniec filmu pokazano, jak to mężczyźni przygotowują się do wyjścia na plażę... ale to już sprawdźcie same:
Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: YouTubeDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 12.06.2015 (aktualizacja: 2015-06-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×