Jak pozbyć się mrowienia w palcach?

Dzięki tym prostym trikom pozbędziesz się go w kilka sekund!

ThinkstockPhotos-506138196.jpg

Technologia potrafi być bardzo użyteczna. Pomoże Ci nie zapomnieć o najważniejszych spotkaniach, ułatwi Ci gotowanie, prasowanie a nawet przypomni o odjeżdżającym autobusie czy nadchodzących dniach płodnych. Kobietom nowoczesne urządzenia wręcz ułatwiają życie. Jak to jednak bywa, wszystko ma swoje plusy i minusy. Gdy non stop ustawiasz różne przypomnienia w swoim smartfonie, parujesz go ze swoim smartwatch’em czy najnowocześniejszym komputerem, mogą Ci drętwieć często palce. A to już nie jest przyjemne.

Zobacz też: Jak zrobić blur effect? 


Zacznij od… odłożenia na bok wszystkich technologii, które Cię rozpraszają i przysparzają właśnie ten ból. Wiem, to trudne. Podobno padnięta bateria czy przymus rozstania się ze swoim smartfonem wywołuje u ludzi ból podobny do złamanego serca. Swoją drogą, to strasznie przykre.


Następnie… przyłóż palce obu rąk do siebie, tak by tworzyły piramidkę. Naprzemiennie naciskaj z obu stron i rozluźniaj uściski. Podziel to na dwudziestosekundowe sesje i po skończonej sesji odkładaj ręce z powrotem na stół. Czujesz różnicę?

Polecamy: Co o Tobie mówi długość palców? 


Jak myślisz, dlaczego to działa?


Naciski i rozluźnienia pomagają złagodzić skurcze, które powstają przez nadmierne przepracowanie palców u rąk. Warto też od czasu do czasu wstać od biurka i pomachać rękoma tak, by “strząchnąć” stres, który się w nich gromadzi. Powodzenia!


Źródło: Purewow

Zdjęcie: Thinkstock


Dodał(a): Anna Guzek , Środa 23.03.2016 (aktualizacja: 2016-03-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar