Jak schudła Agnieszka Chylińska?

Gwiazda ostatnio mocno schudła. Jak jej się to udało? Poznajcie odpowiedź.

Jak schudła Agnieszka Chylińska


Agnieszka Chylińska, którą niektórzy pamiętają jako mroczną buntowniczkę z zespołu O.N.A diametralnie zmieniła swoje życie i od kilku lat daleko jej do tamtego wizerunku. Teraz jest przykładną matką trójki dzieci: Estery, Krystyny i Ryszarda. Ponadto wokalistka wykonuje "lżejszą" muzykę, pisze książki dla dzieci oraz zasiada w jury znanych show telewizji TVN, m.in. "Mali Giganci".

To jednak jeszcze nie koniec jej obowiązków. Ponadto prowadzi dom, czyli jak większość pań domu, pierze, sprząta, gotuje, odrabia lekcje ze swoimi dziećmi, wysłuchuje je itp. Tak duża liczba obowiązków przekłada się na wygląd gwiazdy.

W czasie rozmowy z Agnieszką Jastrzębską wokalistka powiedziała, że to właśnie nawał obowiązków jest przyczyną tak dużej utraty wagi, który wszyscy zauważyli.

Trzeba urodzić troje dzieci i trzeba przy nich biegać po prostu non stop i jak to się dzieje, to po prostu tak się układa. Jest mi bardzo miło, i to są takie chwile, że kiedy będę starą babcią i będę sobie oglądać zdjęcia (...) to będzie fajnie sobie wspomnieć taką Agnieszkę Chylińską. Po prostu. - tak Agnieszka Chylińska opowiada o swoim sposobie na utratę wagi.

Co sądzicie o wyglądzie tak szczupłej gwiazdy? Powinna odpocząć?Jak schudła Agnieszka Chylińska

Jak schudła Agnieszka Chylińska

Jak schudła Agnieszka Chylińska


Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl/ Mat. prasowe
Foto: KAPiF


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 27.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×