Jak schudnąć z łydek?

Oto jest pytanie! Mamy też odpowiedź.

jak-schudnac-z-z-lydek.jpgJeśli Twoim problemem zawsze były zbyt rozbudowane, szerokie, grube - po prostu mało zgrabne i zupełnie nieszczupłe łydki, to na pocieszenie dodamy, że wiele kobiet ma taki problem.

 POLECAMY: Spinning - nie taka zwykła jazda na rowerze

Czasami wydawać by się mogło, że znacznie łatwiej jest stracić łuszczyk z brzucha, niż pozbyć się jego nadmiaru na łydkach, ale to mit. Jak schudnąć z łydek? Wystarczy dobrać odpowiednie ćwiczenia, wszystko jest do zrobienia. Chyba, że masz to nieszczęście i grube łydki są wpisane w Twoją naturę, uwarunkowane genetycznie - wtedy choćby stawała na rzęsach, nie zmienisz tego. 

POLECAMY: Dieta lodowa, czyli jedz lody i chudnij!

Przypuśćmy, że masz to szczęście w nieszczęściu, że możesz poprzez wysiłek fizyczny zmienić wszelkie mankamenty swojej figury. Zobacz, jakie ćwiczenia pomogą Ci w tym - jak schudnąć z łydek. Oczywiście, pod warunkiem, że jesteś sprawna fizycznie i nie masz żadnych problemów ze zdrowiem, bo jeśli tak - lepiej poradź się specjalisty. Może się bowiem okazać, że nie wszystkie ćwiczenia możesz wykonywać. 

  • skakanie na skakance, 
  • ćwiczenia na stepperze, 
  • jazda na rowerze, 
  • wspinanie się na palce (najlepiej to ćwiczenie wykonać przy ścianie, oprzy się o nią tak, by kostki, uda i biodra były w jednej linii, wpinaj się na wyprostowanych kolanach), 
  • wchodzenie po schodach, 
  • jazda na rolkach. 

A co poza tym? Dieta! Ogranicz spożycie tłuszczu, przestań jeść słodycze i przede wszystkim - więcej się ruszaj. 

POLECAMY: 4 skuteczne sposoby na zakwasy


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Thinkstock


Dodał(a): Karolina Zdunowska , Poniedziałek 02.11.2015 (aktualizacja: 2015-11-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (8)

Awatar
Galicka O.
Łoł, najpierw trzeba w ogóle schudnąć to i łydki spadną. Mi nawet przy odchudzającej kuracji iqgreen rykoszetem zniknął prawie całkowicie cellulit, więc nie ma co z góry skreślać jakiegokolwiek sposobu, bo okazuje się , że można przegapić fajną szansę na odchudzenie :)
Dodano: 2016-04-25 23:13:27 Zgłoś nadużycie
Anonim
http://fitnesswwielkimmiescie.pl/miejscowe-spalanie-tluszczu/ polecam wszystkim, którzy uwierzyli, że tłuszcz spala się miejscowo.
Dodano: 2016-04-25 07:24:33 Zgłoś nadużycie
Anonim
Istnieje parę ćwiczeń i ogólnych zasad, które mogą pomóc w poprawieniu wyglądu łydki. Choć nie jest to taka bardzo prosta sprawa ponieważ łydka to bardzo specyficzny mięsień. Mięsień, który na codzień pracuje setki razy mocniej niż inne mięśnie w ciele. Codziennie po kilka tysięcy razy przenosi ciężar ciała z jednej nogi na drugą nogę.

Gdy idziemy na siłownie i ćwiczymy klatkę piersiową to wykonujemy 50 może 100 powtórzeń. Natomiast łydka dzień w dzień tysiące raz zostaje zaangażowana podczas chodzenia. Unosi ciężar naszego ciała a następnie amortyzuje je.


Nie ma jakieś specyficznej diety na łydki. Wiele razy podkreślam, że tłuszcz z naszego ciała schodzi równomiernie. Więc jeżeli chcemy pozbyć się tłuszczu z łydek to musimy pozbyć się tłuszczu z całego ciała. Im mniej tłuszczu będziesz miała na brzuchu, ramionach i udach tym samym mniej tłuszczu będzie na łydkach. Więcej tutaj http://fitnesowiec.pl/jak-schudnac-z-lydek/
Dodano: 2015-12-28 00:21:39 Zgłoś nadużycie
aga1989
A ja lubię ładne, wystające łydki;) Nie grube ale wyćwiczone, umięśnione, ogólnie nogi. Przy powyższych ćwiczeniach łydki mogą urosnąć i to bardzo, zależy jakie kto ma predyspozycje do budowania tkanki mięśniowej, jeśli chcemy mieć takie ładne kształtki to jedzmy białko (mięso, jaja) i np, skaczmy na skakance myślę że najszybciej wymodelujemy ładnie łydki.
Dodano: 2015-11-13 17:28:58 Zgłoś nadużycie
Anonim
Odchudzasz się? Jeśli tak to zastosuj koniecznie razem z dieta naturalny preparat wspomagający odchudzanie o nazwie figurena slim. Ja się odchudzam z nim już miesiąc i na efekty nie mogę narzekać bo mam już 6 kg mniej na wadze.
Dodano: 2015-11-10 12:43:14 Zgłoś nadużycie
Anonim
moja siostra zamówiła slimcea ponieważ bardzo jej koleżanka polecała. Pracuje na siłowni przy fitnesie..
Siostra schudła w miesiąc 5 kg więc slimcea fajnie działa :)
Dodano: 2015-11-09 10:57:39 Zgłoś nadużycie
Anonim
Piękne nogi to zrelaksowane nogi. Polecam masaż rolkami Blackroll, dla rozluznienia miesni i regeneracji potreningowej :)
Dodano: 2015-11-04 15:34:42 Zgłoś nadużycie
Anonim
w doborze tabletek na odchudzanie kierowałam się opiniami oraz składem. Dobrałam tak slimcea do mojej diety i kuracji i pomogło. Zrzuciłam 14kg, czyli całą ciążową nadwagę jakiej się nabawiłam.
Dodano: 2015-11-03 11:16:15 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×