Jak wygląda życie z anoreksją? Poznajcie historię pewnej dziewczyny

Często marzymy o szczupłej sylwetce, lecz niektóre panie zatracają się w dążeniu do niej. Sprawdźcie, jak wygląda życie pewnej młodej kobiety, której historia stała się hitem Internetu.

Jak wygląda życie z anoreksją? Poznajcie historię pewnej dziewczyny

Anoreksja to bardzo poważne zaburzenie odżywiania, które w wielu przypadkach kończy się nawet śmiercią.

Wiele się mówi o tej chorobie, jednak niewiele osób dopuszcza do siebie myśl, że ta zaczyna dotykać ich bezpośrednio, albo borykają się z nią bliscy.

Zobaczcie także: Te kobietę zniszczyła anoreksja. Teraz błaga o pomoc


Do myślenia daje film opublikowanym przez anorektyczkę. Widać na nim, jak dziewczyna zmaga się z zaburzeniami odżywiania.

To jest moja opowieść o walce z wagą w ciągu ostatnich 4 lat, począwszy od anoreksji do nadwagi, a następnie do ponownej anoreksji. Straciłam 40 kg w mniej niż 6 miesięcy i niemal straciłam życie. W tym filmie pokazałam jak pokonałam mój strach przed jedzeniem i kaloriami. Dla mnie ratunkiem stała się dieta wegańska. - taki wpis umieściła na swoim filmie.

Zobaczcie także: Gwiazdy które przyznały się do anoreksji lub bulimii

Modelki oszukują wagę doczepiając do włosów obciążniki! Mam nadzieję, że ten film pomoże otworzyć oczy ludziom z zaburzeniami odżywiania i pomoże zdać sobie sprawę, że jedyną osobą, która może nam pomóc to my sami! - dodała.

Z anoreksji ponoć nie można się wyleczyć, a jedynie nauczyć się z nią żyć i wygrywać.

Zobaczcie nagranie, które udostępniają miliony użytkowników:Zobaczcie także:Źródło/ Foto: YouTube

Dodał(a): Natalia , Poniedziałek 29.06.2015 (aktualizacja: 2015-06-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Anoreksja, to straszna choroba. Tak łatwo na nią zachorować, a wychodzenie z niej, to ciężka praca, która wymaga ogromnej siły i wsparcia. Najgorzej, jak tego wsparcia brakuje. Dlatego Nowonajedzone, to społeczność kobiet wspierających się w walce z zaburzeniami odżywiania. Na naszej stronie nowonajedzone.pl publikujemy wpisy dotyczące choroby, terapii, historii chorych dziewczyn. Bo najważniejsze, to się wspierać.
Dodano: 2018-05-10 17:45:51 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×