Jaką dietę stosuje Marcelina Zawadzka?

Była Miss Polonia ciągle pojawia się na salonach i prezentuje nienaganną figurę. Jaki jest jej sposób na piękne ciało? Zdradziła w najnowszym numerze magazynu Cosmopolitan. Sprawdźcie.

Jaką dietę stosuje Marcelina Zawadzka

W lipcowym wydaniu magazynu Cosmopolitan, na okładce możemy podziwiać Marcelinę Zawadzką. W wywiadzie gwiazda zdradza, jaki jest jej sposób na zachowanie nienagannej figury, którą kusi na salonach.

Zapewne wiele z was zaskoczy, że celebrytka wcale nie musi się zbyt mocno ograniczać, aby zachować piękne ciało.

Zobaczcie także: Jaką dietę stosuje Kate Upton?

Nie stosuję przemyślanej diety. Na śniadanie jadam jajecznicę albo płatki z owocami i orzechami zalewane wodą. Moją przekąską są kabanosy, ale chyba tę pozycję powinnam przemilczeć. - opowiada w wywiadzie
Gdy jestem u rodziców, to jem i kotleta, i ziemniaki. Jeśli chodzi o sport, to chodzę na siłownię, ale nieregularnie. Lubię biegać, wkładam słuchawki, biorę psa i jestem wtedy tylko ja, moje myśli, muzyka. Z nikim nie gadam. Aaaa! mogę tak! Niestety, nie jestem systematyczna. Rano wolę pospać niż ćwiczyć, a wieczorem często nie mam już siły. Lubię natomiast sporty, w których się sprawdzam: kite, offroad.- dodaje Marcelina Zawadzka.

Zobaczcie także: Jak schudła Agnieszka Chylińska?

Jako ciekawostkę, gwiazda numeru zdradza też, że... nosi aparat na zębach, którego nie widać. Celebrytka pragnie jeszcze bardziej olśniewać uśmiechem?

Jeżeli chcecie się dowiedzieć jeszcze więcej informacji o Marcelinie Zawadzkiej, sięgnijcie po najnowszy numer Cosmopolitan, gdzie czekają na was też kolejne ciekawe porady, np. Jak znaleźć miłość i partnera na całe życie, Co masz zrobić... gdy jesteś sama a chcesz być mamą i wiele innych.

Zobaczcie video z tworzenia sesji okładkowej:Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl/ Cosmopolitan
Foto: Cosmopolitan/ KAPiF
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 15.06.2015 (aktualizacja: 2015-06-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×