Jogging w wykonaniu gwiazd

Sport to zdrowie! Zobaczcie, które gwiazdy lubią biegać.

Jogging w wykonaniu gwiazd

Jogging w wykonaniu gwiazd


Dużo mówi się o zdrowym stylu życia, jednak dla wielu z nas najbardziej docierają nie materiały naukowe, lecz dobry przykład płynący od gwiazd. Jednym z najczęściej wybieranych sportów jest jogging, który chętnie uprawia np. Fergie, Anja Rubik, Sean Penn, czy Eva Longoria.

Na Zachodzie nikogo nie dziwi gwiazda ubrana w adidasy, lub trampki, dresy, biegająca po okolicy. Ten sport doskonale modeluje sylwetkę, polepsza krążenie krwi, a także po prostu poprawia nastrój. To także doskonała alternatywa kiedy chcemy zacząć dbać o swoją kondycję fizyczną po zimie.

Wiele kobiet chciałoby posiadać nienaganne kształty bez jakiegokolwiek wysiłku fizycznego. Jak widać, nawet gwiazdy nie mają tak lekko i muszą ruszyć się z miejsca, lecz jak widać, niektórym ten sport sprawia prawdziwą przyjemność, o czym mogą świadczyć uśmiechy na twarzach w czasie joggingu.

Dla tych z Was, które jeszcze zastanawiają się nad rozpoczęciem aktywności fizycznej, polecamy zachęcenie do tego swojej przyjaciółki, czy partnera. Poranne bieganie skutecznie rozbudza i dodaje energii na cały dzień. Jeżeli z kolei decydujecie się na samotny jogging, zawsze możecie mieć w myślach gwiazdy, które czasem tysiące km od Was, również uprawiają sport.


Zobaczcie galerię gwiazd, które biegają
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynet/ Instagram
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 18.03.2014 (aktualizacja: 2014-03-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×