Kim Kardashian ma łuszczycę

Ostatnio wiele się mówiło o jej pupie, lecz czy wiecie, że celebrytka zmaga się z chorobą skóry? Jak ją ukrywa? Poznajcie szczegóły.

Kim Kardashian ma łuszczycę

Kim Kardashian ma łuszczycę


Kim Kardashian dla niektórych jest ikoną mody i stylu, a dla innych obiektem żartów. Jedno jest pewne - lubi szokować i publicznie dzielić się swoim życiem. Celebrytka śmiało eksponuje swoje ciało. Ostatnio było głośno o jej sesji do magazynu, gdzie wyraźnie pokazała m.in. pośladki - szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Tymczasem media powróciły do informacji o tym, że Kim choruje na łuszczycę. Jak gwiazda sobie z nią radzi, skoro praktycznie na żadnym zdjęciu nie da się tego dostrzec? Pomocne w leczeniu tej choroby okazuje się promieniowanie ultrafioletowe, czyli m.in. promienie słoneczne. Lekarze jednak zaznaczają, że chodzi o naturalne promienie i opaleniznę, a nie tę niekontrolowaną na solarium. Jak można zauważyć - celebrytka zawsze prezentuje nienagannie opaloną skórę. Pomagają również intensywnie nawilżające kosmetyki.

Ponadto łuszczyca może mieć różne objawy, a także może się pojawić praktycznie w każdym wieku. Jak widać, nie omija również celebrytów. Co ważne, Kim Kardashian wcale się nie kryje z tym, że jest chora. Może to dobry moment na zwrócenie uwagi na ludzi, którzy również mają z tym problem?

Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Instagram
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 19.11.2014 (aktualizacja: 2014-11-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×