Młoda kobieta umiera na raka wywołanego wizytami w solarium

Od dawna mówi się, że solarium nie jest zdrowe, ale nie wszyscy biorą to pod uwagę. Poznajcie tragiczną historię pewnej 27-latki.

Młoda kobieta umiera raka wywołanego wizytami w solarium

Niektóre panie nie wyobrażają sobie funkcjonowania bez co najmniej jednej wizyty w solarium tygodniowo. Sądzą one, że dzięki opaleniźnie są bardziej atrakcyjne. Podobne podejście prezentowała Louise Cook.

Przez dwa lata, trzy razy w tygodniu regularnie chodziła na solarium. Na początku spędzała tam 6 minut, a potem jej sesje trwały po 9 minut.

Zobaczcie także: Ciąża i rak jednocześnie? "Boskie Mamy" to nowy program fundacji Rak'n'Roll

Niedawno Louise dostrzegła na swoim karku małego guza. Nie spodziewała się takiej diagnozy - złośliwy nowotwór skóry. Była wtedy w 10. tygodniu ciąży. Poinformowano ją, że umrze za 2 miesiące i zasugerowano aborcję, lecz kobieta zdecydowała się na donoszenie ciąży. Udało jej się urodzić zdrową córeczkę, lecz w tym czasie nowotwór rozprzestrzenił się na mózg. Kobieta była zrozpaczona.

Zobaczcie także: Rak skóry - poznajcie historię kobiety, u której go zdiagnozowano

Jak podkreśla w rozmowie z Daily Mail: Nie wierzyłam, że łóżka opalające mogą być aż tak groźne. Przecież są tak łatwo dostępne. Nie chciałabym straszyć młodych ludzi, ale uświadomić, że jeśli chcą mieć brązową skórę, niech sięgną po samoopalacz. Nie narażajcie swojego życia dla pięknego wyglądu.

Louise obecnie ma 27 lat i niebawem umrze. Osieroci trójkę dzieci.

Czy jesteście fankami opalania w solarium? Czy historia Louise da wam do myślenia?

rak-1.jpg

 Louise z partnerem/fot.facebook
Zobaczcie także:Źródło: Daily Mail
Foto: Shutterstock/ Daily Mail


Dodał(a): Natalia , Wtorek 29.09.2015 (aktualizacja: 2015-09-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
widocznie nie była w solarium po 9 minut, tylko może spędzała w nim godzinę tygodniowo :) ja opalam się od 8 lat z małymi przerwami i nic... :)
Dodano: 2015-09-30 16:18:54 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×