Monika Pietrasińska miała raka?

Ostatnio było głośno o nagiej sesji modelki dla magazynu Playboy, z której dochód przeznaczyła ona na cele charytatywne. Co takiego stało się w jej życiu, że zdecydowała się na taki krok. Możecie się zdziwić, jak wiele przeszła w ostatnim czasie.

Monika Pietrasińska

Wydawać by się mogło, że życie tak pięknej kobiety, jak Monika Pietrasińska usłane jest różami. Okazuje się, że w jej życiu ostatnio wiele się zdarzyło, co odcisnęło na niej duże piętno. W ciągu kilku tygodni straciła zarówno ojca, jak i siostrę, która osierociła dwójkę dzieci.

Śmierci siostry można było uniknąć. Zmarła ona na raka szyjki macicy, który został zbyt późno wykryty. Powodem nie było zaniedbanie wykonywania badań profilaktycznych, lecz źle zrobiona cytologia, która nie wykazywała zmian nowotworowych. Kiedy jednak wykryto raka, przekonywano, że siostra Moniki na pewno przeżyje, lecz stało się inaczej.

Kiedy wykryto nowotwór u siostry Moniki, od razu zapytano czy ma ona rodzeństwo. Modelka przeszła przez testy genetyczne, które wykazały, że także jest narażona na raka szyjki macicy, a nawet ten już się w niej rozwinął. Monika Pietrasińska obecnie jest po operacji.

To wydarzenie sprawiło, że modelka postanowiła włączyć się w nagłośnienie sprawy profilaktyki. Nie boi się opowiadać o własnych doświadczeniach i tego, że zmieni się jej wizerunek seksbomy.

Poświęcam swój wizerunek, żeby ostrzec je. Nagość się sprzedaje najlepiej, ale chcę, żeby za tą nagością stało coś więcej – mówiła dzisiaj w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską na łamach programu DDTVN.


Całą rozmowę obejrzycie TUTAJ.

Monika Pietrasińska

Monika Pietrasińska


Monika Pietrasińska

Monika Pietrasińska

Monika Pietrasińska
Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl/ DDTVN
Foto: KAPiF/ PlayboyDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 02.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×