My days - nie daj się zaskoczyć!

Zawsze podziwiałam dziewczyny, którym udawało się regularnie prowadzić kolendarzyk z datami miesiączki. A to nie mam przy sobie długopisu, a to kalendarza, potem to zrobię. Później wielkie zdziwienie, zaskoczenie i pożyczanie podpaski od koleżanki z pracy. Mamy na to sposób!


My days - nie daj się zaskoczyć!

My days - nie daj się zaskoczyć!


Kliknij i przeczytaj jak być aktywną podczas miesiączki!

Może większość z was już z tego korzysta, a to po prostu ja jestem zacofana, ale podzielę się z wami czymś co odmieniło moje życie. Jakiś czas temu ściągnęłam sobie aplikację na telefon o nazwie My Days, która potrafi idealni obliczyć dzień kolejnej miesiączki. Wystarczy tylko, że zaznaczysz, kiedy miałaś ją po raz ostatni, a telefon po 2, 3 miesiącach (w moim przypadku od razu) "nauczy się" twojego rytmu i będzie informował Cię o najbliższych "trudnych dniach".

Do tego kalendarz ten potrafi powiedzieć ci kiedy masz dni płodne, owulację, lub kiedy powinnaś wziąć tabletkę antykoncepcyjną. Możesz zaznaczyć sobie nawet dni, w których uprawiałaś sex i zobaczyć czy istnieje szansa, że zaszłaś wtedy w ciążę. Oczywiście jak każdy kalendarzyk nie należy ufać mu pod tym względem bezgranicznie, gdyż organizm lubi zaskakiwać, ale przyznam, że aplikacja jest baaardzo pomocna. Telefon mamy zawsze przy sobie, a zaznaczenie konkretnej daty trwa zaledwie kilka sekund

Oczywiście aplikacji typu My Days jest wiele, w zależności od systemu operacyjnego telefonu. Dlatego nie zwlekajcie i ułatwijcie sobie ten nasz ciężki kobiecy żywot.


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Thinkstock
Dodał(a): Joanna Szczepan , Wtorek 19.02.2013 (aktualizacja: 2013-02-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×