Na czym polega dieta pudełkowa?

Zapewne nie raz słyszałyście, że któraś z gwiazd korzystała z diety pudełkowej. Zastanawiacie się w czym tkwi jej fenomen? Odpowiadamy.

dieta pudełkowa

Na czym polega dieta pudełkowa?


Wydawać by się mogło, że jest to stosunkowo nowa dieta, lecz nic bardziej mylnego. Funkcjonuje już od kilku lat, lecz dopiero niedawno zyskała na popularności. Jej nazwa wzięła się nie od tego, że musimy jeść tekturę, ale od tego, że to właśnie w pudełka jest pakowana żywność, którą spożywamy w ciągu dnia.

Nasze posiłki nie są przypadkowe, ponieważ zanim zostaną one przygotowane, czeka nas wizyta u dietetyka, który po szczegółowym wywiadzie określi nasze potrzeby żywieniowe, przygotuje przepisy, które następnie będzie realizowała firma cateringowa. Wszystkie posiłki zostają systematycznie przygotowywane, pakowane w pudełka i każdego ranka dostarczane pod wskazany adres. Klient otrzymuje prowiant na cały dzień, który może skonsumować w szkole czy pracy.

Niewątpliwym atutem tego sposobu odchudzania jest fakt, że nie trzeba tracić czasu na przygotowanie posiłków, jednak to, że robią je osoby trzecie, może wzbudzać obawy, że jadłospis nie jest do końca odpowiednio przestrzegany.

dieta pudełkowa

Na czym polega dieta pudełkowa?


Niestety, dla niektórych zdecydowanym minusem tej diety jest to, że niemało kosztuje. Ceny najczęściej rozpoczynają się od ok. 1200 zł, zatem raczej nie może sobie na nią pozwolić osoba zarabiająca najniższą średnią krajową. Problemem może się też okazać zamówienie jej w mniejszych miejscowościach.

Z drugiej jednak strony, po otrzymaniu pełnego składu dziennych posiłków pozostaje nam jedynie dopilnowanie godzin ich spożywania, a jak wiadomo, w czasie odchudzania to właśnie systematyczność sprawia wielkie trudności.

Patrząc jednak na piękne ciało Ewy Chodakowskiej, czy Agnieszki Kaczorowskiej które przyznają się, że korzystały z tej diety, trudno nie pokusić się o choćby jej spróbowanie.Korzystałyście z diety pudełkowej?

Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Shutterstock


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 22.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Dieta pudełkowa to najlepsza rzecz jaką kiedykolwiek ktoś wymyślił. Korzystam z diety pudełkowej LILY ON DIET. Szukałem cateringu w Warszawie, który ma dobre opinie w internecie, ceny do przyjęcia oraz pytałem znajomych z jakich firm korzystają. Ostatecznie padło na LILY ON DIET. Po trzech miesiącach zamawiania, mogę śmiało przyznać, ze to była bardzo trafna decyzja. Schudłem 8 kilogramów, czuję się dobrze i jakby 10 lat młodsza. Co do samego cateringu to jedzenie jest smaczne, świeże, wygląda apetycznie. Super, że są takie firmy!
Dodano: 2016-08-17 03:00:54 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×