Na jaką kurację zdecydowała się Anna Popek?

Prezenterka ma nienaganną figurę. Jak o nią dba? Sprawdźcie.

Na jaką dietę zdecydowała się Anna Popek?

Anna Popek prezentuje idealne ciało. Jaki jest jej patent na tak piękną figurę? Prezenterka zdradziła, że właśnie przeszła kurację wzmacniającą organizm zalecaną przez dr Ewę Dąbrowską. Polega ona na jedzeniu warzyw i owoców przez dwa tygodnie. Dziennikarce początkowo nie było łatwo, ciągle spała lub bolała ją głowa, jednak osiągnęła cel. Uważa także, że taki post powinno się zrobić raz na rok.

Zobaczcie także: Czy polskie gwiazdy odmawiają sobie słodyczy?

Post dr Ewy Dąbrowskiej, który robiłam w ośrodku Waldtour, polegał na tym, że na dwa tygodnie odstawiłam wszystko poza warzywami i niewielką ilością owoców. Nie jadłam więc chleba, masła, sera, wędlin, mięsa, nie piłam alkoholu, kawy i herbaty. Wszystko po to, aby organizm mógł wrócić do naturalnego rytmu, wyciszyć się, nie mieć sztucznych pobudzaczy, jak teina, kofeina czy alkohol- mówi Anna Popek agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

W diecie trzeba także wykluczyć cukier. 

Człowiek jest bardzo słaby na tym poście. Brak cukru na trzeci dzień czy nawet na drugi skutkuje tym, że boli głowa, nie ma się siły. Podczas postu musiałam jechać do Ciechocinka zrobić wywiad z Don Vasylem i to było trudne, bo bez cukru trudno zebrać myśli, jak ktoś jest przyzwyczajony do niego - mówi Anna Popek.

Zobaczcie także: Gwiazdy, które przyznały się do anoreksji lub bulimii

Zdaniem gwiazdy, dieta dr Ewy Dąbrowskiej pomaga w różnych chorobach, oczyszcza organizm z toksyn, udrażnia jelita. Pozwala także łatwiej wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe do jadłospisu.

Jeżeli ktoś ma problemy z kandydozą, czyli z zagrzybieniem czy zadrożdżeniem organizmu, ta dieta jest genialna. Ona świetnie to czyści, bo drobnoustroje nie mają się czym żywić i obumierają. Taki post wzmacnia, uodpornia i wyszczupla - tłumaczy dziennikarka.

Zobaczcie pełną wypowiedź Anny Popek:Zobaczcie także: Źródło: Newseria Lifestyle
Foto: KAPiF/ YouTube
Newseria Lifestyle CMYK-01.jpg


Dodał(a): Natalia , Sobota 01.08.2015 (aktualizacja: 2015-07-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×