Oczyszczanie organizmu - poznaj 9 produktów, które Ci w tym pomogą

Oczyszczanie organizmu wcale nie jest takie trudne. Wystarczy wiedzieć po jakie produkty sięgać, by pozbyć się toksyn. Oto ich lista.

główne.jpg

Oczyszczanie organizmu - poznaj 9 produktów, które Ci w tym pomogą

 

W naszym środowisku coraz trudniej o zdrowe i niezanieczyszczone powietrze, jedzenie, czy kosmetyki. To wszystko przenika w głąb naszego ciała i sprawia, że gromadzą się w nim szkodliwe toksyny.

Niestety ilość pochłanianych przez nas szkodliwych substancji sprawia, że nasz organizm nie zawsze potrafi sobie z nimi poradzić. Zbyt duża ilość szkodliwych składników nagromadzona w naszym ciele odbija się negatywnie na naszym zdrowiu i na naszym wyglądzie.

Zobacz też: 5 PROSTYCH SPOSOBÓW NA DETOKS ORGANIZMU

Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że część dolegliwości jakie mamy, między innymi bóle głowy, bóle stawów, czy opuchnięcie, to właśnie objawy tego, iż w naszym ciele jest zbyt dużo toksyn, a organizm nie jest w stanie wydalić ich bez naszej pomocy.

 

Zbyt duża ilość szkodliwych substancji odbija się także na wyglądzie naszej skóry. Organizm, który chce się pozbyć szkodliwych substancji bardzo często "wydala" je poprzez trądzik na twarzy i na całym ciele. zbyt sucha, lub przetłuszczona skóra również może być efektem nadmiaru toksyn w ciele. 

Nie trzeba jednak od razu sięgać po drastyczne diety. Jeśli do naszego codziennego menu włączymy odpowiednie składniki, które wspomagają naturalny detoks organizmu, nie będziemy się musieli stosować oczyszczających głodówek.

Co skutecznie pomoże oczyścić organizm?

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Sobota 25.07.2015 (aktualizacja: 2015-07-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Anonim
Oczyszczanie z toksyn. Bardzo ciekawe. A czy Zeberka moglaby jeszcze wyszczegolnic o jakiez to "toksyny" chodzi? Bo ja myslalam ze od oczyszczania oranizmu sa nerki i watroba. Ale chetnie sie doedukuje na temat jak te rozne produkty oczyszczaja organizm z "toksyn" ;-)
Dodano: 2015-07-27 21:19:13 Zgłoś nadużycie
Anonim
Jak chcecie schudnąć jeszcze tego lata polecam Wam tabletki Slimcea. Sama schudłam 12kg i tego lata wyjdę na plaże bez wstydu.
Dodano: 2015-07-27 12:21:43 Zgłoś nadużycie
Anonim
Oczyszczanie organizmu z toksyn nie jest rzeczą łatwą i szybką. A dodatkowo na co dzień się czymś „podtruwamy” i ciężko wyeliminować wszystko, co szkodliwe. Dla mnie zbawienne okazały się koktajlewarzywne.pl Piję zamiennie, w zależności od tego co uważam za potrzebne. Początkowo w ogóle stosowałam je w ramach diety, teraz po prostu dla zdrowia.
Dodano: 2015-07-27 10:10:09 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×