Po miesiącu z oka 17-latka wyjęto coś okropnego... Poznajcie tę niezwykłą historię

Niektóre historie zaskakują nas bardzo. Na szczęście większość z nich, mimo różnych przeciwności, zazwyczaj kończy się dobrze. Oto co przydarzyło się pewnemu 17-latkowi z Peru...

robak w oku.jpg

Po miesiącu z oka 17-latka wyjęto coś okropnego... Poznajcie tę niezwykłą historię

 

Co jakiś czas świat obiega informacja o jakimś bardzo niezwykłym zdarzeniu. Niezwykłe historie zdarzają się i blisko i daleko, jednak za każdym razem szokują wszystkich w takim samym stopniu.

Jedną z takich niesamowitych historii przeżył 17-letni chłopiec z Peru. Dość normalna wizyta u lekarza przebiegła w sposób w jaki nikt się nie spodziewał, nawet sam personel szpitala.

Zobacz też: NIEWIDOMA MATKA "ZOBACZYŁA" SWOJEGO NIENARODZONEGO SYNKA - JAK TO MOŻLIWE? 

Pewnego dnia, młody chłopak zgłosił się do szpitala w Limie, gdyż od dłuższego już czasu przeszkadzał mu obrzęd w okolicy oka, który nasilał się coraz bardziej. Nikt nie spodziewał się tego, co miały pokazać wyniki...

 

Po zleceniu podstawowych badań i wykonaniu rezonansu magnetycznego okazało się, że w oku chłopca znajduje się... robak o wielkości 2,5 cm! Przez prawie miesiąc małe zwierzątko zadomowiło się w twarzy młodego chłopaka i rosło, stwarzając dla niego coraz większe zagrożenie zdrowia i życia.

Robak zagnieździł się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bo zaraz przy tak zwanym "trójkącie zagrożenia" czyli obszarze między kącikami ust, a nasadą nosa. Wszelkie infekcje znajdujące się w tym obszarze bardzo łatwo mogą zaatakować mózg i spowodować duże szkody.

Zobacz też: BYLI PEWNI, ŻE NOWORODEK UMRZE... W RAMIONACH RODZICÓW NAGLE ODZYSKAŁ ŻYCIE 

Na szczęście lekarzom udało się bezpiecznie usunąć robaka z okolic oka chłopca. Zrobili to w dość nietypowy sposób, bo przy użyciu liści bazylii. Ich zapach zachęcił zwierzątko do wysunięcia się, a następnie przy pomocy pęsety, intruz został bezpiecznie usunięty przez lekarzy.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 05.06.2015 (aktualizacja: 2015-06-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
masakra, fu
------------
routery, sprzedaż,pomoc techniczna i przesyłka gratisRZECZY.DAG.PL/SKLEP
Dodano: 2015-06-08 13:52:52 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×