Co zrobić, kiedy przyłapie się partnera na zdradzie cz.1

Kobiety często opowiadają, że nie ma nic gorszego od chwili po przyłapaniu ukochanego na zdradzie. To jedna z najtrudniejszych rzeczy, którą można doświadczyć w związku. Co zaskakujące o poczuciu wstrząsu mówią nawet ci, którzy zostali przyłapani. Zobacz, jak się zachować po tej bolesnej sytuacji.

iStock-535488034.jpg

Jedno jest pewne. To bolesne. I choć łatwo pokusić się o stwierdzenie, że zdrada to wyłącznie poszukiwanie zadowolenia seksualnego w rzeczywistości to również pragnienie zaspokojenia emocjonalnego, a to dla osoby zdradzonej jeszcze większy cios w serce. Jeśli znalazłaś się w takiej sytuacji lub przeczuwasz, że coś podobnego może Ci się przydarzyć, mamy dla Ciebie kilka sugestii, które być może pomogą Ci się odnaleźć w tym trudnym czasie.

Weź głęboki oddech

Dowiedziałaś się o niewierności swojego partnera? Najprawdopodobniej czujesz przytłoczenie emocjami. Chcesz krzyczeć, płakać, niszczyć rzeczy i jak najszybciej skonfrontować się z partnerem. Ze względu na Twoje bezpieczeństwo dobrze, abyś spędziła ten kryzysowy moment w samotności. Postaraj się oddychać przez szalejące emocje. Oczywiście, zdecydowanie łatwiej jest to powiedzieć, niż zrobić, ale jeśli wykonasz kolejne ruchy w złości, możesz tego żałować. Woda przyniesie Ci ulgę. Weź prysznic, płacz i krzycz. Przemyśl wszystkie informacje, które do tej pory zdobyłaś.

Upewnij się, że Twój partner zdradził

Jeśli nie zobaczyłaś czegoś niekwestionowanego, upewnij się, że Twój partner dopuścił się tego czynu. Dowody są wiarygodne i w stu procentach sprawdzone? Istnieją jakieś wyjaśnienia dotyczące działań Twojego partnera? Nadszedł czas, aby się dowiedzieć. Nie wszystkie przypadki zdrady muszą dotyczyć stosunku płciowego. Niewierność to również zdrada emocjonalna, flirtowanie, całowanie. Wszystko zależy od granic komfortu, których wspólnie z partnerem do tej pory staraliście się przestrzegać. Zbierz informacje i poproś partnera o wyjaśnienie.

Poproś o odpowiedzi (jeśli tego chcesz)

Być może nie chcesz ich znać, ale jeśli tak, jest to najlepszy moment, aby zapytać. Postaraj się słuchać z otwartym umysłem. Nie reaguj emocjonalnie. To bardzo ważny moment, który umożliwi Ci podjęcie świadomych decyzji. Przed rozmową, usiądź i zastanów się spokojnie, co chciałabyś wiedzieć. Może warto zrobić nawet listę pytań? Podczas rozmowy rób krótkie przerwy, aby informacje Cię nie przytłoczyły. Nie łatwo będzie wysłuchać partnera, dlatego podejmij rozmowę dopiero wtedy, kiedy będziesz na to naprawdę gotowa.  

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Poniedziałek 10.04.2017 (aktualizacja: 2017-04-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
ja swojego puściłam na 100 stron świata jak się dowiedziałam, co prawda poprzedniło to wielkie śledztwo z którego wszyscy się śmiali ale wyszło na moje, miałam czuja, mamy dwoje dzieci już była raz taka sprawa, podróż służobwa jak Rysiek na Maderze, żeby sobie oszczędzić http://www.spyshop.pl/content/prywatny-detektyw-63 i proszę bardzo. Wyszło szydło z worka, wszystko jest już jasne... i nie ma szarpania się, są dowody, dla sądu, dla mnie... żeby wybić go sobie z głowy na 100 %. Domyślam się,że nie karzy jest taki żeby się łapać detektywa ale podejrzewam, że do tej pory żyłabym w kłamstwie gdybym się nie zdecydowała.
Dodano: 2017-04-10 14:14:45 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×