Domowe rady na choroby

Choroby zawsze atakują z ukrycia i nigdy tak naprawdę nie wiemy kiedy na coś zachorujemy.

Każdemu zdarzyło się chociaż raz w życiu przeziębić, jednak nie poszedł do lekarza. Stosowanie domowego leczenia też potrafi przynosić efekty. Bardzo przydatny jest czosnek na przeziębienie lub przemarznięcie organizmu. Jest świetny w połączeniu ciepłego mleka z masłem i czosnkiem. Szybko potrafi postawić na nogi. Przeziębienie to nie jedyna choroba jaką można wyleczyć w domu. Zdarza się, ze pojawia się nam wysypka na plecach. Bardzo często są to tak zwane potówki. Po przepoceniu organizmu może pojawić się swędzenie i drobne krostki. Dokładne umycie ciała i posmarowanie kremem lub maścią na swędzenie może być wystarczające. Jeśli to nie pomaga wtedy trzeba iść do lekarza, bo wysypka może mieć inne podłoże.
Dodał(a): MK , Poniedziałek 02.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (4)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
matylda
Całkiem interesująco opisano tu https://personalnadieta.pl/dieta-hashimoto/ problem choroby hashimoto i dietę, którą należy stosować. Może komuś się te informacje przydadzą.
Dodano: 2017-09-05 12:25:06 Zgłoś nadużycie
lolita12
Hej,
ostatnio miałam drzazgę w palcu. Tata zaproponował abym wsadziła palec do wody z sodą. Drzazga następnego dnia wyszła z palca! Zobaczcie jak bogate właściwości ma soda http://myslowianki.pl/soda-oczyszczona-wlasciwosci-dzialanie-zastosowanie/ wcześniej nie miałam o tym pojęcia!
Polecam :D
Dodano: 2017-08-30 13:35:28 Zgłoś nadużycie
Majka555
To ja posłużę poradą na wypadające włosy i polecę preparat http://drhair.pl/, który zawiera mikrowłókna i niemal natychmiastowo zagęszcza włosy. Jest dostępny w kilkunastu kolorach a jedna tuba wystarcza na ok. 40 dni więc nie trzeba co chwilę kupować.
Dodano: 2016-06-15 22:39:12 Zgłoś nadużycie
DELIKATNA99
Aby skutecznie wzmocnić odporność i nie dopuścić do przeziębienia polecam http://www.alveo-ziolalecznicze.pl/ ponieważ całkowicie oczyszczają nasz organizm. polecam gorąco. cała moja rodzina to pije i nie chorujemy.
Dodano: 2015-09-11 11:57:04 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×