Kilka prostych trików, które sprawią, że poczujesz się seksowna

Każda kobieta przeżywa te dni, kiedy po przebudzeniu nie czuje się jak chodząca seksbomba. Niezależnie od tego, czy powodem jest pizza, lody lub kilka lampek wina więcej, można nad tym pracować. Jeśli nie czujesz się seksowna, wystarczy, że zastosujesz jedną z tych prostych sztuczek.

iStock-518867020.jpg

Tańcz

Nawet, jeśli nie należysz do grona najlepszych tancerek na świecie, możesz poprawić sobie humor właśnie tańczeniem. Jeśli zdecydujesz się na tę sztuczkę zaraz po przebudzeniu, poczujesz jak Twoja samoocena wzrasta. Naukowcy udowodnili, że taniec może powstrzymać depresję, stres i stany lękowe. Zwiększa również poczucie własnej wartości i zdolność radzenia sobie z porażkami.

Ubierz się

Nie chodzi o założenie garsonki lub najpiękniejszej sukienki, która wisi w Twojej szafie. Załóż coś, w czym czujesz się piękna, seksowna i szczęśliwa. Według specjalistów ubrania wpływają na to, jak postrzegamy siebie. Pomagają ujrzeć siebie w wymarzonym świetle. Tym razem zamiast oversizowej bluzy z kapturem wybierz dziewczęcą bluzkę, legginsy i ulubioną parę butów. Od razu poczujesz się lepiej.

Zrób nową fryzurę

Przyznaj - kiedy po raz ostatni byłaś u fryzjera lub w salonie piękności? Nowa fryzura jest gwarantem poprawy humoru jeszcze na wiele dni po wizycie w salonie fryzjerskim.

Praktykuj miłość do siebie

Ta wskazówka jest najważniejsza. Jeśli każdego dnia będziesz ćwiczyła miłość do siebie i swojego ciała, natychmiast poczujesz się seksowniejsza. Poważna praktyka każdego dnia i praca nad samym sobą sprawi, że w Twoim świecie zmieni się dosłownie wszystko.

Seksowna bielizna

Jeśli kobieta nosi piękną bieliznę pod ubraniem, wysyła do siebie i świata bardzo silną wiadomość. Postrzega się ją jako bardziej pewną siebie i tajemniczą. Wystarczy pomyśleć o tych dniach, kiedy bielizna pasuje do stanika i od razu świat staje się piękniejszy. Oczywiście, nikt poza Tobą i Twoim partnerem tego nie zobaczy, ale czyż to poczucie nie sprawia, że od razu się uśmiechasz?

Wymieszaj, dopasuj i powtórz

Te wskazówki, które zadziałają na niektóre kobiety, nie muszą działać na wszystkie. To, co zadziała jednego dnia, nie musi działać następnego. To, co sprawi, że będziesz czuła się seksowna każdego dnia, wymaga prób, błędów oraz dobrej zabawy. Zatem mieszaj, wymieniaj i powtarzaj wybrane przez siebie wskazówki. Wkrótce poczujesz się jak piękny i niesamowity jednorożec, którym przecież jesteś! Do dzieła!

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Piątek 05.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×