Masz problem wrastających paznokci?

Pozbądź się tej dolegliwości domowymi sposobami.

glowne stopy.jpg

Zdrowe paznokcie domowym sposobem

Doradzimy ci jak wyleczyć wrastające paznokcie. Problem dotyka głównie największego paluch i może być spowodowany noszeniem ciasnego obuwia, wycinaniem i piłowaniem rogów płytki paznokciowej.

W momencie, gdy paznokieć dąży do odzyskania dawnego kształtu wnika w rowek powodując tym samym ból i zaczerwienienie. Może również doprowadzić do zakażenia.

Jak wyleczyć wrastanie?

1. używaj płynu do wrastających paznokci,

2. obcinaj paznokcie na prosto,

3. noś wygodne obuwie,

4. kawałeczek waty zwiń w rulonik i namocz w witaminie E lub w płynie do wrastających paznokci. Następnie umieść delikatnie patyczkiem w rogu pod paznokciem. Taki opatrunek zmieniaj codziennie.

Poczuj natychmiastową ulgę.

Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: Shutterstock


Dodał(a): Justyna Nowosielecka , Poniedziałek 06.10.2014 (aktualizacja: 2014-10-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Bzdury, bzdury i jeszcze raz-bzdury ! Owszem podaliście prawdziwe przyczyny wyrastania paznokci oraz główne objawy wrastania, ale ,,leczenie" to jakiś kiepski żart. Kiedy paznokieć już wrósł (wszystko jedno jaki), to trzeba iść do chirurga, a najlepiej do kosmetyczki-podologa. Bo chirurg to już tak naprawdę ostateczność. Natomiast nie można nic samemu leczyć ,,domowymi sposobami", bo to nie ma sensu, a wręcz może pogorszyć, jak ktoś sobie samodzielnie tam kombinuje.
Dodano: 2014-10-06 09:58:06 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×