Sposoby na kaszel

Z niektórymi chorobami radzimy sobie samodzielnie.

Wiemy jak reagować, gdy nas boli głowa i pojawia się katar. Czasami pojawia się bardzo uciążliwy suchy kaszel jak leczyć. Wtedy zazwyczaj wybieramy się do apteki i prosimy o jakieś dobre lekarstwo. Najczęściej będzie nam doradzony odpowiedni syrop, który sprawi, że kaszel po pewnym czasie zniknie. jednak zdarza się, iż kaszel może być przyczyną także innych, poważniejszych chorób. Dlatego nie warto go bagatelizować. Zanim zaczniemy leczyć się na własną rękę, powinniśmy udać się do lekarza. On nam powie, czy rzeczywiście syrop wystarczy. W ciągu naszego życia zdarzają nam się różne choroby. Niektórzy mają problemy dermatologiczne i zastanawiają się jak leczyć bielactwo. Jest to czasami bardzo wstydliwe schorzenie. W szczególności mężczyźni się przejmują tą chorobą, jeżeli zauważą, że bielactwo pojawia się na ich członku. Z całą pewnością nie czują się z tym dobrze. Wstydzą się także iść do lekarza i szukają informacji w Internecie. Oczywiście jeżeli chcą się wyleczyć to konieczna będzie wizyta u lekarza, chociaż nie będzie ona należeć do najprzyjemniejszych.
Dodał(a): MK , Poniedziałek 02.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Nina144
Ważne, żeby rozpoznać kaszel i wiedzieć czy jest suchy czy mokry? U mnie na suchy sprawdza się syrop z pędów sosny. A na mokry idą inhalacje i przeciwzapalny fosidal, po którym szybko się odrywa.
Gorzej jeśli dziecko ma suchy, uporczywy kaszel, który nie ustępuję. Wtedy lepiej iść do lekarza bo kaszel może być również oznaką alergii lub astmy.
Dodano: 2016-03-09 19:44:14 Zgłoś nadużycie
eyepet
Ja ze zwykłym kaszlem nie idę do lekarza. Mam swój sprawdzony syrop Dicotuss baby, który zawsze mi pomaga. Mogą go stosować zarówno dorośli jak i dzieci
Dodano: 2016-03-09 19:40:58 Zgłoś nadużycie