Powiększanie piersi? Skorzystaj z bezpłatnej konsulatacji

Wiele kobiet, niezależnie od wieku, marzy o pięknym i kształtnym biuście. Tylko niewielka część decyduje się jednak poddać chirurgii korekcyjnej, często z powodu lęku przed operacją. Spotkania z profesjonalistami są doskonałym rozwiązaniem, by rozwiać wątpliwości. Zwłaszcza teraz, kiedy można je odbyć za darmo.

piersi2.jpg

W czwartek 8 grudnia 2011 r. w godzinach 12:00-18.00 każda pani zainteresowana tematyką powiększania i modelowania piersi będzie mogła zaczerpnąć nieodpłatnej porady profesjonalisty w Szpitalu Grupy LUX MED, przy ul. Puławskiej 455 na warszawskim Ursynowie. Indywidualnych konsultacji będą udzielać dr n.med. Małgorzata Chomicka-Janda oraz dr n. med. Lubomir Lembas, autorytety w dziedzinie chirurgii plastycznej piersi.

Same konsultacje nie obligują Pań do zabiegu, natomiast z pewnością pomogą rozwiać wątpliwości. Dla wszystkich uczestniczek konsultacji, które zdecydują się na zabieg, firma Allergan - największy producent implantów i ekspanderów piersi na świecie przygotowała atrakcyjny rabat.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 07.12.2011 r. pod adresem mailowym aneta.pochec@luxmed.pl. Podczas zapisów prosimy o podanie numeru kontaktowego oraz numeru PESEL. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Źródło: Mat. prasoweDodał(a): Karolina Czaja , Czwartek 01.12.2011 (aktualizacja: 2011-12-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×