Sok z marchewki wyleczył chorą na raka kobietę! Jak to możliwe?

Rak to choroba XXI wieku. Czasem jednak dochodzi do wyleczenia w bardzo niezwykły sposób. Poznajcie jedną z takich historii.

Lek na raka.jpg

Sok z marchewki wyleczył chorą na raka kobietę!  Jak to możliwe?

Rak to choroba, z którą niestety zmaga się coraz więcej osób. Do tej pory nie znaleziono konkretnego leku, który mógłby wyleczyć z nowotworu. Co jakiś czas jednak w mediach robi się głośno o niezwykłym wyleczeniu w niespodziewany sposób...

Jednym z takich przykładów jest właśnie historia Ann Cameron. U kobiety wykryto złośliwego raka jelita grubego. Niestety naświetlania i chemia nie przyniosły oczekiwanych skutków i choroba wciąż postępowała.

 

Kiedy okazało się, że Ann ma przerzuty na płuca, wszyscy wiedzieli, że nowotwór wkroczył już w najgorsze stadium. W Takim wypadku człowiek ma już niewiele do stracenia i nie przebiera w środkach. Kiedy zatem Ann usłyszała o nietypowym przypadku wyleczenia z raka za pomocą picia odpowiedniej ilości soku ze świeżej marchwi, postanowiła spróbować.

Zobacz też: JAKIE SĄ NAJCZĘŚCIEJ IGNOROWANE SYMPTOMY RAKA? 

Każdego dnia kobieta przygotowywała sok z 2,5 kg marchewek, a następnie wypijała go. Takiego obrotu spraw nikt się chyba nie spodziewał... Po dwóch miesiącach okazało się, że nowotwór przestał postępować i rozwijać się dalej.

Ann, zachęcona efektami, nie zaprzestała kuracji i postanowiła ją kontynuować. Okazało się, że po ośmiu miesiącach rak cofnął się całkowicie! Choć trudno w to uwierzyć, historia ta jest prawdziwa. Jak to możliwe, że sok ze zwykłej marchewki zwalczył nowotwór?

Zobacz też: SZOK! MYŚLAŁA, ŻE JEST W CIĄŻY - OKAZAŁO SIĘ, ŻE TO OGROMNY NOWOTWÓR

Jest to zapewne zasługa między innymi dużych ilości beta-karotenu, dzięki któremu powstaje witamina A. To właśnie ona niszczy wolne rodniki i hamuje rozwój komórek nowotworowych i zwiększa naszą odporność. Marchew ma w sobie także dużo błonnika, który wspomaga układ trawienny i pomaga mu się zregenerować. Zapewne właśnie to oraz inne minerały zawarte w regularnie pitym soku, uratowały kobiecie życie.

Może nie jest to uniwersalny lek na raka, jednak, jak widać, nie powinniśmy lekceważyć prostych i naturalnych sposobów możliwości walki z tą chorobą.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Poniedziałek 25.05.2015 (aktualizacja: 2015-05-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
????
Dodano: 2017-02-20 22:49:33 Zgłoś nadużycie
Anonim
przepowiednie dla Polski od Klimuszko po Wernyhorę - w zakładce tajemnicze na stronie Xeibos.pl
Dodano: 2015-05-26 09:10:42 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×