Spójrz w przyszłość!

Wada wzroku przeszkadza ci w codziennym życiu? Teraz jest na szczęście na to sposób!

6d5d45e8-c4c7-4608-af91-59cde5f32d97.jpg

Zmagasz się z krótkowzrocznością? Wiesz więc, jak ciężko bez okularów wypatrywać, co robią Twoje dzieci w ogrodzie i znasz męki uciskanych przez okulary skroni… Sama widzisz, jak wiele przez nią tracisz…

Dziś ponad 10 mln Polaków jest krótkowidzami, a w następnych latach ta liczba się zwiększy. Można mówić o chorobie cywilizacyjnej, na którą sami zapracowaliśmy tworząc smartfony, komputery i telewizję – ekrany, na które patrzymy z coraz mniejszych odległości. To one są odpowiedzialne za ogromny odsetek przypadków miopii, czyli tej wady wzroku. Najprościej byłoby zapobiegać nowym przypadkom eliminując z życia te gadżety, ale wiemy, że to niemożliwe. Można jednak skutecznie leczyć krótkowzroczność i wcale nie chodzi o okulary.

Ostre widzenie - bez okularów i soczewek

Zmagania z krótkowzrocznością zajmują medycynę od dawna, ale dopiero wdrożenie do chirurgii ultraprecyzyjnych laserów przyniosło prawdziwy przełom i dziś można już przywrócić ostrość widzenia. Po pierwsze dlatego, że techniki operacyjne oczu stały się bezbolesne, a po drugie znacznie bardziej bezpieczne niż kiedykolwiek.

Najnowszą techniką jest Mikrosoczewkowa Korekcja Wzroku – Lentivu. Lentivu obejmuje nie tylko sam zabieg operacyjny aparaturą Carl Zeiss, ale również rozbudowaną diagnostykę w procesie kwalifikacyjnym. Pozwala to na precyzyjne określenie wady wzroku oraz anatomicznej budowy oka, dzięki czemu metoda Lentivu pozostaje najmniej inwazyjna wśród pozostałych technik. Przynosi ona najbardziej spektakularne efekty leczenia, a Tobie tylko pozostaje cieszyć się na nowo życiem w pełni ostrości!

Należy zaznaczyć, że zabieg metodą Lentivu jest dostępny dla niemal wszystkich pacjentów po 21. roku życia (gdy wada jest już ustabilizowana) z krótkowzrocznością od -0,75 do -10 dioptrii i jest on przeprowadzany w Warszawie, Poznaniu, Szczecinie i we Wrocławiu. Do tego, koszt zabiegu nie rujnuje – metoda Lentivu pod tym względem również wypada porównywalnie do zakupu kilku par markowych oprawek,  jednak w przeciwieństwie do okularów przynosi trwałe efekty.

Satysfakcja w pakiecie

Zabieg metodą Lentivu trwa tylko do 24 sekund (!), a w czasie jednego zabiegu można zoperować oboje oczu. Efekty zabiegu są natychmiastowe, więc od razu zobaczysz wyraźnie swoich najbliższych. Mało? Po sześciu godzinach już możesz zrobić makijaż, a następnego dnia prowadzić samochód i pracować! Po co tracić cenny czas, jeśli nie trzeba? Zresztą skuteczność zabiegów tą metodą potwierdzają dane statystyczne. Jak wynika bowiem z badań agencji ARC Rynek i Opinia , aż 95 proc. pacjentów poddanych zabiegowi Lentivu zdecydowanie poleca go znajomym. 

Warto jednak pamiętać, że tak ważnych decyzji nie można podejmować pochopnie i dlatego ostateczną kwalifikację do zabiegu należy pozostawić specjalistom. W przypadku Lentivu służy temu rozszerzony proces badań kwalifikacyjnych, które – co ważne – w przypadku niezakwalifikowania się do zabiegu są bezpłatne.

Skoro można uczynić życie wyraźniejszym, dlatego nie skorzystać z takiej szansy? Najnowsza technologia i doświadczenie lekarzy pozwalają na takie leczenie patrzeć z zaufaniem. A Ty korzystaj ze wszystkich, wyraźnych przyjemności życia. Twoi bliscy też to docenią.


Artykuł został stworzony we współpracy z siecią Klinik Okulistycznych Optegra 

Dodał(a): Materiał sponsorowany , Piątek 24.06.2016 (aktualizacja: 2016-07-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×