Sweet Kills - kolejna szokująca kampania, po której nie sięgniecie po słodycze

Inne spojrzenie na ciasta gwarantowane.

Sweet Kills - kolejna szokująca kampania, po której nie siegniecie po słodycze

Kobiety, ale nie tylko, kochają wszystko co słodkie. Zapewne niejedna z was zna to uczucie, kiedy po prostu "musi" sięgnąć po czekoladę, czy inne łakocie. Słodkie jogurty, batoniki, czy tak popularne szczególnie latem lody, to jednak przede wszystkim maaaasa cukru.

Na nic zdają się apele specjalistów, aby obniżać zawartość cukru w swojej diecie. Społeczeństwo coraz bardziej tyje m.in. przez wpływ słodyczy. Jednak nadmiar masy ciała, to nie jedyne skutki spożywania cukru. Rośnie liczba zachorowań na cukrzycę, czy inne schorzenia.

Oczywiście nie mówimy, że mamy zupełnie sobie odmówić łakoci, ale kiedy sięgamy po nie codziennie, a nawet kilka razy na dzień, staje się to naprawdę groźne.

Stowarzyszenie diabetyków w Tajlandii (The Diabetes Association of Thailand) przygotowało specjalną kampanię "Sweet Kills", w której zostało pokazane, jak słodkości, a dokładnie cukier niszczy nasze ciało od środka.

Na fotografiach wykonanych przez Nattakong Jaengsema widać, jak np. cukrzyca opóźnia gojenie ran, przez co ze zmian często sączą się różne płyny, które na pracach zastępują słodkie sosy.

Dzięki tym zdjęciom na pewno inaczej spojrzycie na słodycze.
Foto: Fot. Nattakong Jaengsem/behance.net

Dodał(a): Natalia , Środa 30.03.2016 (aktualizacja: 2016-03-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (5)

Awatar
Anonim
a ja jak spojżałam to właśnie dostałam pypcia na roladke z bita smietana, a właśnie takową posiadam mniamm
Dodano: 2016-04-11 20:46:53 Zgłoś nadużycie
Anonim
nie wydaje mi się, żeby to działało. każdy widzi, że to jest wykreowane sztucznie, więc w żaden sposób nie powiąże tego z jedzeniem cukru. w każdym razie na mnie wrażenia nie zrobiło. i zaraz sobie zjem kawałeczek czekolady. z orzechami- pyszotka.
Dodano: 2016-04-01 16:13:57 Zgłoś nadużycie
Anonim
mmmmm zjadłabym czekolade :P
Dodano: 2016-03-30 20:12:02 Zgłoś nadużycie
Anonim
ja dalej tak samo patrzę na słodycze :D nie rusza mnie to. Nie słodze, kawy, herbaty, nie pije gazowanych napojów, jem owoce i staram sie dobrze odżywiać... Czekolada to moja mała przyjemność :)
Dodano: 2016-03-30 18:45:14 Zgłoś nadużycie
Anonim
Tajlandzkie? Chyba Tajskie.
Dodano: 2016-03-30 15:24:17 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×