Szok! Kobieta leczyła zęby... super glue!

Do czego może doprowadzić lęk przed wizytą u stomatologa? Sprawdźcie.

Szok! Kobieta leczyła zęby... super glue!

Wydawać by się mogło, że dentysty boją się tylko dzieci... ewentualnie faceci. Jednak Angie Barlow pomimo tego, że jest już dojrzałą kobietą, przez ponad 10 lat panicznie obawiała się wizyty u stomatologa. Lęk był spowodowany tym, że jej matka zmarła na raka gardła mając zaledwie 34. lata.

Zobaczcie także: Jak prawidłowo czyścić zęby? Oto kilka ważnych rad

Kobieta wpadła więc na "genialny" pomysł - za każdym razem, kiedy jej ząb wypadł, czy choćby się odłamał, przyklejała go na klej super glue, który jak wiemy, zawiera silne substancje chemiczne. Kiedy wypadł mi pierwszy ząb, nałożyłam na niego odrobinę kleju i po prostu przytrzymałam chwilę w odpowiednim miejscu - opowiada 48-latka.
Na dodatek Angie jest nałogową palaczką. Połączenie kleju i papierosów spowodowało kolosalne zniszczenia w jej jamie ustnej.

Zobaczcie także: Co jeść, by mieć piękne białe zęby?

Dłużej tak nie mogła funkcjonować. Nie miała ok. 90% kości górnej szczęki. Pomimo lęku, postanowiła zmienić swój uśmiech. Co prawda wydała oszczędności, musiała przejść wiele zabiegów, ale obecnie może się cieszyć pięknym uzębieniem i jak podkreśla, czuje się z tym wspaniale i nareszcie nie musi z zawstydzeniem zakrywać ust.

Dr Serpil Djemal, który zajmował się przypadkiem Angie stwierdził, że: Jest to prawdopodobnie jeden z najgorszych przypadków, jakie widziałem. Wszystkie zęby kobiety zostały wyrwane, a na ich miejsce wkręcono tytanowe gwoździe, na których kolejno zamocowano sztuczną szczękę.

Oby wam nigdy nie przyszły do głowy tego typu eksperymenty.

Zobaczcie także:Źródło: DailyMail
Foto: Shutterstock


Dodał(a): Anka P. , Wtorek 02.06.2015 (aktualizacja: 2015-06-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
jak to mówią potrzeba matką wynalazku:-)
-------------
routery, sprzedaż,pomoc techniczna i przesyłka gratisRZECZY.DAG.PL/SKLEP
Dodano: 2015-06-08 14:07:15 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×