SZOK! Po obejrzeniu tego filmiku nigdy już nie wypijecie Coli

Lubicie pić colę? Ten krótki filmik skutecznie was do tego zniechęci... Zobaczcie sami.

cola.jpg

SZOK! Po obejrzeniu tego filmiku nigdy już nie wypijecie Coli

Cola to napój, który kochają rzesze ludzi w różnym wieku i różnych zakątków świata. To marka, która jest jedną z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych na całym naszym globie.

Choć tradycje jej picia trwają w niektórych rodzinach już od kilku pokoleń, niestety, nie można powiedzieć, że jest to napój, który zalicza się do zdrowych. Choć cola jest drugim najczęściej rozumianym słowem, zaraz po "hello" na całym świecie, to jednak jej działanie, które pokazano na poniższym filmiku może wręcz przerazić...

 

W badaniach przeprowadzonych na zlecenie National Heart, Lung and Blood Institute wykazały, że osoby, które wypijały przynajmniej jedną szklankę coli dziennie wykazywały aż o 44 procent większe ryzyko zespołu metabolicznego. 

Zobacz też: MIESZKANIE W STYLU COCA-COLI? SPRAWDŹCIE! 

Okazuje się bowiem, że poziom kwasowości coli prowokuje do zadawania pytań o toksyczny wpływ na zdrowie ludzkie, gdyż badania wykazały, iż poziom pH coli jest jedynie o 1 stopień wyższy od... kwasu akumulatora.

W ostatnim czasie po internecie masowo rozprzestrzenia się film, na którym widać, jak dobrze cola radzi sobie z rdzą! Biorąc pod uwagę to, że nie jest to środek do jej usuwania, a napój, który serwuje się milionom ludzi, jej skuteczność może szokować... Zobaczcie sami.


Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Thinkstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Czwartek 26.11.2015 (aktualizacja: 2015-11-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (5)

Awatar
Anonim
Ech..., soda oczyszczona (ew. sól) w połączeniu z folią aluminiową świetnie czyści srebrną biżuterię. Rozumiem, że mam zrezygnować z nich wszystkich?
Dodano: 2016-05-23 15:21:28 Zgłoś nadużycie
Anonim
Pokażcie lepiej, co się dzieje z bebechami chłopów, gdy piją w nadmiarze piwsko. Cola to cola. Uwielbiam w lecie i już!
Dodano: 2016-05-23 15:04:50 Zgłoś nadużycie
Anonim
nie zniecheciło mnie
Dodano: 2016-05-23 14:34:12 Zgłoś nadużycie
Anonim
i właśnie dlatego nie obejrzę. żeby sie nie zniechęcić. jeśli się nie nadużywa, to bez przesady. wszystko w nadmiarze szkodzi.
Dodano: 2015-12-10 19:30:57 Zgłoś nadużycie
Anonim
to nie rdza tylko brud
Dodano: 2015-11-27 09:55:02 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×