Szybkie sposoby na poprawę humoru

Każda z nas miewa gorszy dzień, huśtawki nastrojów, spadki energii czy tzw. dołki. Jednak bardzo szybko możesz naprawić sytuację i poprawić sobie nastrój. Poznaj kilka banalnych sposobów, którymi w mig poprawisz sobie humor.

ThinkstockPhotos-101788979.jpg
1. Zakupy
Nic tak nie poprawia humoru, jak zakupy! Kup sobie coś fajnego, nową sukienkę, kosmetyki, superpłytę, sexy bieliznę- coś, co sprawi ci przyjemność!

2. Trening
Automatem wyciskającym endorfiny jest sport, dlatego warto zrobić trening. Nie muszą to być długie ćwiczenia, wystarczy 15 minut ruchu czy nawet spacer! Od razu poczujesz przypływ energii, a na twarzy pojawi ci się uśmiech.

3. Telefon do przyjaciółki
W sytuacjach kryzysowych rozmowa z przyjaciółką jest idealnym lekarstwem. Już po kilku minutach takiej terapii uświadomisz sobie, że nie jest tak źle, jak ci się wydawało. Nie znajdziesz lepszego poprawiacza humoru od przyjaciółki.

Zobacz też: Pomóż swojemu szczęściu


4. Zaplanuj urlop.
Spędzanie czasu na planowaniu wypoczynku sprawia olbrzymią frajdę! Pomyśl o wakacjach, gdzie chciałabyś pojechać, na jak długo, z kim- zaplanuj wszystko, krok po kroku.

5. SPA
Zrób „dzień dla siebie”. Gorąca kąpiel, maseczki, peeling, malowanie paznokci- to wszystko sprawi, że poczujesz się sexy i bardziej pewna siebie!

6. Coś słodkiego
Zjedzenie większej ilości słodyczy raz na jakiś czas jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Owocowe lody, czekolada czy kremówki w stu procentach osłodzą twoje smutki. Najważniejsze, żeby zachować umiar!

Foto: Thinkstock
Zobacz także:Dodał(a): Katarzyna Nowatkiewicz , Środa 27.04.2016 (aktualizacja: 2016-04-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Anonim
Przede wszystkim trzeba zacząć walkę ze stresem, najlepiej z pomocą natury :) Więcej na: http://www.eyahoo.pl/ziola-pomocne-w-walce-ze-stresem/
Dodano: 2016-05-15 13:16:59 Zgłoś nadużycie
Anonim
Na poprawę humoru najlepszy masaż :) ja swojemu facetowi daję do tego olej ogórecznik z oleofarmu to od razu mam efekt kosmetyczny w postaci odżywionej skóry.
Dodano: 2016-05-03 17:28:52 Zgłoś nadużycie
Haneczka2
Na poprawę humoru najlepszy jest dobry film ;)
Dodano: 2016-04-27 11:41:22 Zgłoś nadużycie