Te kobietę zniszczyła anoreksja. Teraz błaga o pomoc

Wiele kobiet marzy o szczupłej sylwetce nawet jeżeli mają ją osiągnąć za wszelką cenę. Dla Rachel może się to skończyć tragicznie. Lekarze nie dają jej szans. Poznajcie tę historię.

anoreksja.JPG

Ta historia wzrusza, ale i oburza. Rachael Farrokh mieszka w południowej Kalifornii. Obecnie ma 37 lat, 170 cm wzrostu i waży jedynie 20 kg!

Kilka lat temu na siłowni poznała swojego męża. Wtedy lubiła aktywność fizyczną i zależało jej na tym, aby po prostu schudnąć i wypracować mięśnie, a jej mąż pracował jako trener personalny. Jednak kolejne przeżycie, czyli utrata pracy spowodowały, że Rachael zachorowała na anoreksję, inaczej jadłowstręt. Lekarze ze Stanów Zjednoczonych podkreślają, że dla niektórych jest to sposób na radzenie sobie z problemami emocjonalnymi.

Na swoim profilu na YouTube, Rachael opublikowała wzruszające nagranie, w którym opowiada o tym, jak teraz wygląda jej życie. Podkreśla, że anoreksja uniemożliwia jej normalne funkcjonowanie i teraz codziennie stacza walkę ze swoim organizmem. Wyznaje, że nawet jej mózg już nie działa tak jak dawniej - nie pamięta słów, które usłyszała kilka sekund wcześniej. Filmik tym bardziej szokuje, że widzimy na nim niezwykle wychudzone ciało Rachael i słyszymy, że z każdym miesiącem jest coraz gorzej. Jej narządy wewnętrzne przestają pracować, ma za sobą już kilka transfuzji. Kobieta ma także problemy z poruszaniem się. Opiekuje się nią mąż, który z tego powodu musiał rzucić pracę.

Zobaczcie także: Gwiazdy które przyznały się do anoreksji lub bulimii

Dlaczego postanowiła stworzyć to nagranie? Rachael błaga w nim szpitale, aby pomagały osobom z problemami z anoreksją. Opowiada też, że lekarze boją się podjąć leczenia osób z jadłowstrętem. Jej samej także nie przyjmowali, ponieważ miała skrajnie niską wagę, która jest niebezpieczna i wychodzili z założenia, że już nic jej nie pomoże.

Zobaczcie także: Karl Lagerfeld: anoreksja to nie problem

Na filmiku Rachael prosi też o pomoc. Jeden szpital w kraju zgodził się jej pomóc, ale leczenie jest drogie - jego koszt wynosi 100 tys. dolarów, a kobieta do tej pory uzbierała 33 tys. Biorąc pod uwagę jej stan, liczy się każdy dzień.

Nagranie jest także idealną przestrogą. Zobaczcie:Zobaczcie także:Źródło: DailyMail/ YouTube
Foto: YouTubeDodał(a): Natalia , Piątek 22.05.2015 (aktualizacja: 2015-05-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×