Wybudziła się ze śpiączki, kiedy usłyszała płacz swojego dziecka

Nie od dzisiaj wiadomo, że więź pomiędzy matką, a dzieckiem jest nie do zdefiniowania. Ten przypadek ponownie nas w tym utwierdza.

Wybudziła się ze śpiączki, kiedy usłyszała płacz swojego dziecka

Shelly urodziła swoją córeczkę poprzez zabieg cesarskiego cięcia. To właśnie wtedy zapadła w śpiączkę. Nic tego nie zapowiadało, ponieważ zabieg przebiegał bez komplikacji, jednak w pewnym momencie pojawił się skrzep, który doprowadził do tej dramatycznej sytuacji.

Zobaczcie także: Jak odżywiać się w ciąży, by urodzić matematycznego geniusza?

Mąż Shelly wspomina, że stan jego żony nie ulegał poprawie przez kilkanaście dni, a lekarze ostrzegali go, że żona może tego nie przeżyć.

Wszyscy zastanawiali się, jak pobudzić do życia świeżo upieczoną matkę. Na dość niekonwencjonalny pomysł wpadła jedna z pielęgniarek. Położyła ona na piersi Shelly jej córeczkę. Kiedy dziecko zaczęło płakać, na ekranach monitorujących stan matki zauważono zmiany - zaczęła walczyć o powrót do życia.

Zobaczcie także: Chłopczyk wybrał na urodziny lalkę - reakcja jego taty podbiła internet

Od tamtej pory stan Shelly zaczął się poprawiać i po 3 dniach wybudziła się ze śpiączki. Zaraz po wybudzeniu wpatrywałam się w swoją córkę i pomyślałam, że jest najpiękniejszym dzieckiem na świecie - wspomina.
Zobaczcie także:Źródło: BuzzFeed
Foto: Shutterstock/ YouTube


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 16.09.2015 (aktualizacja: 2015-09-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×