Wydobądź wewnętrzne piękno

Piękno nie jest zawsze czymś, co może zapewnić dobry fluid, którego używają kobiety, czy też rodzaj makijażu, który akurat sobie robią. Piękne kobiety potrafią zrobić tysiące różnych rzeczy nie powiązanych z nakładaniem na skórę tysiąca specyfików polecanych przez najlepsze kosmetyczki. Jest wiele prostych technik, których kobieta może użyć, aby wydobyć z siebie zarówno swoje wewnętrzne, jak i zewnętrzne piękno.

bez makijażu

Dostarczaj sobie regularnych ćwiczeń na każdy początek dnia. Stwórz swój indywidualny  plan, który pomoże ci przetrwać fizycznie i mentalnie, ale też nie  taki, który cię zniechęci. Zbyt surowy jest przyczyną tego, że wiele kobiet bierze sobie dzień wolny od obranej taktyki i pozostawia coś "na później". Spróbuj stworzyć taki plan, który stanie się twoim nawykiem i tak łatwo cię nie złamie. Niektóre ćwiczenia poranne sprawiają, że będziesz w świetnym nastroju przez cały dzień.

Po porannej gimnastyce koniecznie zjedz śniadanie! Śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia. Niestety wielu ludzi stara się je ominąć. Dobre, zdrowe śniadanie doda ci energii po wysiłku i sprawi, że będziesz się lepiej czuła przez resztę dnia. Zauważycie ogromną zmianę w zachowaniu organizmu. Jak tylko wpadniecie w tę rutynę ćwiczeń i jedzenia dobrego śniadania,  poczujecie rozpierającą was od rana energię.

Utrzymuj zdrową dietę w ciągu dnia, włącznie z piciem sporej ilości wody. Kobiety, które  w ciągu dnia piją wodę zamiast kawy, napojów gazowanych, czy energetycznych, zauważają, że mają o wiele zdrowszy wygląd skóry. Woda także oczyszcza organizm z toksyn. Zdrowa dieta powinna składać się z protein i węglowodanów, które dodadzą mnóstwa energii na cały dzień, pozytywnie nastroją i utrzymają wagę ciała na zdrowym poziomie.

Miej czas dla siebie! Ciesz się życiem, masz je tylko jedno! Codzienny rygor w życiu może cię przytłoczyć, powodować stresy. Spróbuj robić coś, co sprawia, że czujesz się dobrze. Niektóre kobiety, gdy odczuwają stres wychodzą na spacer. Inne wybierają relaksującą kąpiel. Wiele kobiet spędza czas zajmując się swoim hobby, gdy życie zaczyna przysparzać im problemów. Życie nie zatrzyma się, ani nie zwolni dla nikogo. Ale to nie znaczy, że kobiety muszą dramatyzować każdego dnia, żeby skupić się na swoim życiu. Praca – nie zając, nie ucieknie! Dlatego ciesz się dniem dzisiejszym!

Kiedy dzień się kończy, śpij. To brzmi zwyczajnie, ale większość kobiet zastanawia się nad wszystkimi nieszczęściami świata, czego nie zrobiły dziś i co muszą zrobić jutro. Sen regeneruje twoje ciało i duszę, więc pozwól sobie na ten relaks.

Wprowadź w życie te proste wskazówki, które pozwolą twojemu naturalnemu pięknu wypłynąć na powierzchnię. Każda kobieta na tym świecie ma prawo, aby być piękną!

Źródło: Women.com

Przeczytaj również:

Bezsenne noce, senne dni

Sposoby na lepsze trawienie

Sauna na zdrowieDodał(a): Katarzyna Szuwara , Poniedziałek 23.01.2012 (aktualizacja: 2012-01-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
bboybemybaby
ja tam wolę sobie wszamać czekoladę zamiast warzywek! :) wszystko i tak potem spalam na treningu! :)
Dodano: 2012-01-23 21:06:29 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×