Zadbaj o strefy intymne!

Okolice intymne to jedne z najbardziej wrażliwych partii ciała. Jak żadne inne potrzebują szczególnej opieki przy pomocy specjalistycznych produktów dopasowanych do specyficznej flory Polek.

33.jpg

Zadbaj o strefy intymne!

Zapalenia pochwy stanowią najczęstszą przypadłość z jaką kobiety zwracają się do ginekologów. Zakażenia drobnoustrojami patogennymi stanowią 90% wszystkich infekcji pochwy. Za tę największą grupę infekcji odpowiadają drobnoustroje charakterystyczne dla bakteryjnych zakażeń pochwy.

Wspomagająco w przebiegu infekcji pochwy, warto uzupełnić mikroflorę bakteryjną pochwy o wybrane bakterie probiotyczne z rodzaju Lactobacillus. Ze względu na to, że niezależnie od rodzaju czynnika sprawczego w każdym rodzaju infekcji dochodzi do ilościowych i jakościowych zmian mikroflory na niekorzyść dominującej tam fizjologicznie bakterii z rodzaju Lactobacillus należy prowadzić suplementację tej bakterii. Można to robić albo doustnie albo dopochwowo. Ważne jest aby stosowany probiotyk zawierał te bakterie z rodzaju Lactobacillus, które naturalnie są izolowane z populacji kobiet w Polsce.

IBSS BIOMED S.A stworzył innowacyjny system profilaktyczno-terapeutyczny do kompleksowej odbudowy, utrzymania i ochrony fizjologicznej flory intymnej kobiety. System ten zyskał pozytywną opinię Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Zadbaj o strefy intymne!

Zadbaj o strefy intymne!

inVag® kapsułki dopochwowe stosuje się u kobiet w celu przywrócenia lub uzupełnienia flory bakteryjnej pochwy i utrzymania właściwego pH pochwy. Produkt zalecany jest wspomagająco w leczeniu różnego rodzaju infekcji pochwy, w zapobieganiu infekcjom układu moczowo-płciowego oraz do stosowania profilaktycznie we wszelkich sytuacjach, w których dochodzi do zaburzenia równowagi flory pochwy.

Więcej na www.invag.plZadbaj o strefy intymne!

Zadbaj o strefy intymne!

prOVag® kapsułki doustne zaleca się stosować pomocniczo w celu codziennego uzupełnienia prawidłowej flory bakteryjnej układu moczowo-płciowego i utrzymania właściwego pH pochwy, a także w sytuacjach, w których może dojść do zaburzenia naturalnej równowagi mikrobiologicznej i zmian pH pochwy.

prOVag® zaleca się stosować szczególnie w przypadku wystąpienia problemów intymnych, zwłaszcza w przypadku tych nawracających, oraz jako podwójną osłonę układu pokarmowego i moczowo-płciowego podczas antybiotykoterapii i antykoncepcji.

Więcej na www.provag.pl


Zadbaj o strefy intymne!Zadbaj o strefy intymne!

Zadbaj o strefy intymne!

proVag żel® jest żelem do nakładania na okolice intymne w celu ochrony i pielęgnacji. Żel utrzymując odpowiednią kwasowość chroni równowagę mikrobiologiczną tych okolic i tym samym ogranicza wzrost niekorzystnych bakterii i grzybów. prOVag żel polecany jest w sytuacjach wystąpienia podrażnień i suchości okolic intymnych oraz w stanach szczególnej podatności na podrażnienia i zaburzenia równowagi mikrobiologicznej okolic intymnych. Substancja czynną prOVag żel są skoncentrowane metabolity bakterii Lactobacillus, które mają silne działanie ograniczające wzrost bakterii i grzybów, a korzystnie wpływają na naturalną mikroflorę pochwy.
proVag żel® otrzymał nagrodę Złoty Otis 2012 w kategorii preparaty na schorzenia ginekologiczne.

Zadbaj o strefy intymne

System profilaktyczno-terapeutyczny: prOVag®, prOVag żel®, inVag® firmy IBSS BIOMED S.A. nagrodzono Medalem Europejskim. W prestiżowym przedsięwzięciu komisja weryfikacyjna doceniła unikalność i skuteczność produktów wchodzących w skład systemu terapeutyczno – profilaktycznego dla kobiet IBSS BIOMED S.A.,  których jakość odpowiada europejskim standardom.


Źródło: Mat.prasoweDodał(a): Justyna Twardowska , Środa 21.08.2013 (aktualizacja: 2013-08-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (6)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
klaja20
Wiele kobiet nie do końca zdaje sobie sprawę z tego jak ważna jest codzienna pielęgnacja miejsc intymnych i obserwacja niepokojących objawów. Wbrew pozorom taka profilaktyka może uchronić nas przed uciążliwymi, nawracającymi zapaleniami, czy problemami na tle współżycia. Wystarczy od czasu do czasu stosować takie globulki jak hydrovag, który kupimy np.: w Melisie https://www.apteka-melissa.pl/produkt/hydrovag-globulki-dopochwowe-7-szt,2781.html i podmywać miejsca intymne co najmniej dwa razy dziennie. To nie są męczące obowiązki, ale naprawdę dają efekty. ;) .
Dodano: 2018-06-18 14:31:21 Zgłoś nadużycie
tracy26
Mnie ostatnio zaczęła dokuczać nadmierna suchość, nie wiem czym to może być spowodowane, może tabletkami antykoncepcyjnymi bo ostatnio zmieniałam na nowe, po ostatnich bardzo tyłam. Bardzo pomaga mi provag żel, smaruje nim miejsca intymne, od razu przynosi mi ulgę, mogę normalnie siedzieć i chodzić, łagodzi również podrażnienia, dla mnie strzał w dziesiątkę.
Dodano: 2013-11-28 11:45:51 Zgłoś nadużycie
Lena82
Obecnie stosuje antykoncepcje hormonalną w postaci krążka dopochwowego, przy noszeniu go czasem czuje swędzenie w pochwie, wspomagam się wtedy lactacydem i invagiem. Myje krążek i zakładam razem z probiotykiem, już pierwsza założona globulka przynosi mi ulgę i chroni przed infekcjami.
Dodano: 2013-11-14 17:29:15 Zgłoś nadużycie
patyczak
Ostatnio przerzuciłam się z dopochwowego probiotyku na doustny provag bo zaczęłam brać pigułki anty. i problemy się nie pojawiły więc probiotyk działa. Tak jak tu napisano, osłania on także układ pokarmowy więc to podwójny plus.
A provag żel, praktycznie odkąd chyba pojawił się na rynku to włączam do codziennej pielęgnacji.
Dodano: 2013-09-26 10:33:49 Zgłoś nadużycie
oliwka z pestka
od ndawna stosuje probiotyk provag, do pierwszego kupna przekonaly mnie Polskie szczepy bakterii, co podobno zwieksza skutecznosc leku, a pozniej kupowalam go, bo byl naprawde skuteczny, przy nim zadnych infekcji intymnych juz nie mialam:)
Dodano: 2013-08-30 17:46:55 Zgłoś nadużycie
tracy26
Stosowałam produkty z tej firmy są naprawdę skuteczne, bardzo upodobałam sobie provag żel, który stosuje codziennie po myciu, nawilża miejsca intymne, zmniejsza uczucie dyskomfortu, chroni przed infekcjami, sprawdza się również w podróży, po goleniu, po basenie.
Dodano: 2013-08-29 20:57:11 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×
  • Intymne S.O.S

    Intymne SOS!

    O okolice intymne powinno dbać się co najmniej tak jak o skórę twarzy czy dłoni. Warto zadbać o nie kompleksowo: stosując produkty opracowane specjalnie do stref intymnych i dopasowanych do… czytaj więcej

  • Nie taki zastrzyk straszny!

    Udział w kursie, zaznajomi uczestników z wykonywaniem szczepień ochronnych w oparciu o obowiązujące procedury oraz oceniania reakcji poszczepiennych. czytaj więcej