Fitness, bieganie – co lepsze?

Co jest lepsze dla aktywnej dziewczyny: zajęcia fitness czy bieganie? Co lepiej ukształtuje sylwetkę? Decyzję pomaga podjąć Julita Kotecka, trener.

Fitness, bieganie – co lepsze?

Fitness, bieganie – co lepsze?


Rada jest bardzo prosta i oczywista – można uprawiać każdą aktywność! Jeżeli celem jest przede wszystkim poprawa sprawności fizycznej i wyglądu sylwetki, można wpłynąć na to na wiele sposobów.

Wiem, że aura za oknem nie jest motywująca, ale spróbuj, przekonaj się na własnej skórze. Jeżeli Ci nie będzie odpowiadał mróz palący w poliki i zamarzający śnieg na włosach wystających spod czapki, jak również uporczywe zimne powietrze, którym trzeba nauczyć się oddychać, aby nie spowodować zapalenia gardła czy płuc, nie musisz tego robić. Nie każdy się odnajduje w takich klimatach i nie o to chodzi, żebym Ci napisała jak jest cudownie… Jak to jest gdy słońce przebija przez gołe drzewa i biegniesz po śniegu jak po małych diamencikach błyszczących się na skutek promieni, jak to jest gdy słyszysz jak śnieg chrupie pod stopami, jak to jest gdy w lesie o poranku spotykasz sarnę szukającą pożywienia, jak to jest gdy powoli czujesz jak Twoje ciało się rozgrzewa, aż do momentu komfortu, jak to jest gdy wchodzisz taka padnięta do wanny z ciepłą wodą, a z kuchni dobiegają piękne zapachy…


Chcesz przeczytać więcej rad? Pełny artykuł znajdziesz TUTAJ!


Julita Kotecka - ekspert adidas Running

Fitness, bieganie – co lepsze?

Fitness, bieganie – co lepsze?Źródło/Foto: Mat. prasowe

Dodał(a): Magdalena Tokarczyk , Wtorek 10.12.2013 (aktualizacja: 2014-01-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Reniusia23
Ja uwielbiam bieganie, oczywiście w deszczowe pogody trenuję na bieżni. W https://www.hop-sport.pl/bieznie mają fajne modele :) Bieganie to najlepsze co może być :)
Dodano: 2016-11-10 09:21:27 Zgłoś nadużycie
ryszka
Myślę, że to zależy kto, co lubi. Ja osobiście preferuję fitness, ale myślę, że duży wpływ ma też miejsce gdzie się uczęszcza. Ja chodzę do Akademii Walki i myślę, że atmosfera, która tam jest też ma duży wpływ na to, że wolę fitness niż po prostu bieganie. Każdy robi to co lubi.
Dodano: 2016-11-09 19:19:44 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×