Historia słowackich królowych tańca!

Dla niektórych taniec jest całą radością życia, motywacją i źródłem energii. Poznajcie historie czterech niesamowitych dziewczyn, słowackich królowych tańca, które odnalazły spełnienie we wspólnych treningach. To historia przyjaźni, której fundamentem jest wspólna pasja!

Historia słowackich królowych tańca!

Historia słowackich królowych tańca!

Słowackie królowe tańca wyznają, że taniec jest z nimi zawsze i wszędzie, po prostu mają go głęboko w sercu, wytycza ich tempo życia, sposób przeżywania i myślenia. Grupę taneczną tworzą cztery niezwykłe kobiety: Katka, Andrea, Veronika, Natalia.  Poznajcie ich niezwykłą historię!

Z pewnością warto wspomnieć, że znam się z dziewczynami od wielu lat i już w czasach dziecięcych spotykałyśmy się jako konkurentki w turniejach tańca. Dzięki tanecznemu show "Just Dance" uświadomiłyśmy sobie, że współpraca i osiągnięcie wspólnego celu jest duże ciekawsze i atrakcyjniejsze. Jako współtwórczyni show muszę przyznać, że każda osoba biorąca w nim udział była dla mnie inspirująca. Wszyscy uczestnicy są wyjątkowi i specjalni - wierze w nich całkowicie.  Wiem, że mogę zawsze na nich polegać i jestem szczęśliwa, gdy działamy jako zespół. Dla wielu z nich to nowe doświadczenie. Moim zdaniem zgrany zespół jest fundamentem jakości w tańcu, a w szczególności, gdy płynie on prosto z serca. Nasze show dlatego jest tak udane, ponieważ ludzie odbierają jego pozytywne wibracje - wyznaje Katka.

Historia słowackich królowych tańca!

Historia słowackich królowych tańca!

Zawsze łączyło mnie coś specjalnego z dziewczynami z zespołu, nawet gdy nie tańczyłyśmy jako grupa. Teraz w nowym show "Just Dance" wspieramy się wzajemnie w 100%! Naszym celem jest sukces projektu i pracujemy nad tym, aby go wspólnie osiągnąć. Taniec jest naszą największą pasją - zawsze i wszędzie.Ta pasja wykracza daleko poza obowiązki zawodowe i właśnie to sprawia nam największą radość. Nie przychodzi nam to z łatwością.  Wkładamy w to mnóstwo wysiłku. Możliwość pracy z moimi przyjaciółkami sprawia, że jest to zajęcie idealne. Tworzymy świetny
zespół. Energia, jaką każda z nas generuje w tańcu kumuluje się, gdy jesteśmy razem.

Historia słowackich królowych tańca!

Historia słowackich królowych tańca!

Tańczymy razem w najbardziej niesamowitych miejscach: w drodze na przyjęcie, idąc środkiem ulicy w centrum miasta... Zawsze staramy się wymyślać nowe kroki. Gdy usłyszymy muzykę, to wiemy, że jest grana dla nas! Po prostu zaczynamy tańczyć. W naszym show jest tak samo. Każdy utwór ma dla nas znaczenie, wyraża coś szczególnego. Dzielimy się emocjami. Wystarczy nam jedno spojrzenie i wiemy co gra nam w duszy.

Na scenie jest to relacja typu akcja - reakcja. Wymieniamy uśmiechy i spojrzenia. Wymieniamy emocje. Uważam się za wielką szczęściarę, bo mogę robić to, co najmocniej kocham z ludźmi, których najbardziej uwielbiam. Ponieważ znamy się tak dobrze, "praca" jest dużo łatwiejsza. Wyczuwam wibracje od wszystkich dziewczyn i dzięki temu wiem, co się zaraz stanie. Nakręcamy się wzajemnie
nawet wtedy, gdy jedna z nas nie jest w najlepszym nastroju. Wypracowałyśmy nawyk spotykania się przed występem. Wiele z nas pojawia się 30 minut wcześniej, pijemy razem kawę i rozmawiamy. Ciężko jest określić, kiedy kończy się praca, a zaczyna nasze życie prywatne, ponieważ zawsze rozmawiamy o tańcu! Nowe kroki, ubrania, muzyka, makijaż, fryzury... Bawimy się razem na scenie i poza nią.


Źródło: Mat. prasoweDodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 13.05.2013 (aktualizacja: 2014-01-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×