Poranny seks? Oczywiście, że tak! Zobacz, dlaczego warto!

Bądźmy szczere. Zaczynasz się budzić, ale ciągle jesteś w tym pół śniącym stanie umysłu. Odwracasz się do swojego partnera i już wiesz, że on myśli o tym samym. Hormony szaleją, a to niesamowicie pociągające. Oto wszystkie przyczyny, dzięki którym poranny seks zawsze będzie najlepszy!

iStock-487419730 (1).jpg

Gwarancja dobrego dnia

Bez względu na to, jak bardzo nie lubisz swojej pracy, od razu wiesz, że ten dzień rozpoczniesz od przysłowiowego wstania prawą nogą. Co więcej, nikt nie jest w stanie zmienić Twojego nastroju. Poranny orgazm dostarczy Ci tyle endorfin, że staną się one paliwem na cały dzień!

Wymówka

Czy pozostanie pół godziny w łóżku dłużej, w celu pieszczotliwego przytulania po porannym seksie, nie jest dobrą wymówką, aby właśnie dzisiaj spóźnić się do pracy? Jeśli Twój szef przywita Cię w progu i zapyta dlaczego, mrugnij do niego zalotnie i uśmiechnij się. Na pewno odbierze tę jasną wiadomość.

Więcej intymności

Dzielenie się sobą w trakcie budzenia się, jest jedną z najbardziej intymnych i romantycznych rzeczy, jakich można doświadczyć w życiu. To jedyna chwila w ciągu dnia, kiedy możecie być po prostu razem. To właśnie dlatego, że Wasz świat się jeszcze nie rozpędził, będzie to najprawdopodobniej najprzyjemniejsza rzecz na ziemi.

Zamiast kawy

Seks w godzinach porannych to najlepszy sposób na szybką pobudkę. Twoje serce zacznie szybciej pompować krew, a ciało naturalnie poruszać się w rytm jego bicia. Zanim się zorientujesz, już będziesz gotowa do rozpoczęcia dnia. To prawdziwy wstrząs przyjemności!

Siłownia

Poranny seks jest najlepszą alternatywą dla rutynowych ćwiczeń cardio w ciągu dnia. Naukowcy potwierdzili, że podczas godzinnego seksu, spala się tyle samo kalorii, co podczas trzydziestominutowego treningu biegowego. Czy nie jest to wystarczająco dobry powód? Okazuje się, że naukowcy udowodnili jeszcze jedną rzecz. Poranny seks wzmacnia układ odpornościowy poprzez zwiększenie przeciwciał, które chronią przed zarażeniem chorobami i infekcjami.

Środowisko

Intymność nie musi się skończyć, kiedy wyjdziecie z sypialni. Weźcie wspólnie gorący prysznic! W ten sposób oszczędzicie wodę, ale również będziecie się świetnie bawić.

Wygląd

Zobaczysz, przez cały dzień ludzie będą pytali Cię, co zrobiłaś z makijażem i czy zmieniłaś fryzurę. Seks sprawia, że kobiety wyglądają naprawdę promiennnie! Pomiń wszystkie urodowe poradniki i przekonaj się sama! 

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Czwartek 15.12.2016 (aktualizacja: 2016-12-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×