Razem możemy więcej - all in for #mygirls

Zrób krok w stronę słońca i rozpocznij lato w radosnym rytmie ćwiczeń! Weź udział w największym otwartym treningu fitness w historii, który odbędzie się 22 czerwca w Warszawie. Dołącz do #mygirls i przekonaj się, że razem możemy więcej.

Razem możemy więcej - all in for #mygirls

Razem możemy więcej - all in for #mygirls


Specjalnie dla Ciebie utworzyliśmy zakładkę na profilu www.facebook.com/adidaswomen, dzięki której to Ty decydujesz, jak będzie wyglądał ten dzień! Możesz wybrać ćwiczenia, muzykę, dodać zdjęcie z treningu, a nawet stworzyć hasło nakręcające Ciebie i Twoje koleżanki do wspólnych ćwiczeń.

Trening adidas Women poprowadzi– najpopularniejsza trenerka fitness w Polsce i jedna z #mygirls. Wokół wydarzenia spodziewajcie się licznych niespodzianek – niektóre z nich, już wkrótce zdradzimy na naszym profilu na Facebooku oraz na fan page’u Ewy Chodakowskiej.

Razem możemy więcej- all in for #mygirls

Uwolnij pozytywną energię i bądź razem z nami 22 czerwca w Warszawie. Ćwicząc z  #mygirls będziesz w najlepszym gronie, ale dobrego towarzystwa nigdy dość. Zabierz ze sobą przyjaciółki i bawcie się wspólnie najlepiej jak potraficie.

Chcesz być z nami? Dołącz do #mygirls na fan page’u adidas Women i Ewy Chodakowskiej i poczuj radość płynącą z bycia razem.

Dołącz do #mygirls:

Aplikacja: https://www.facebook.com/adidaswomen/app_160598554117696

Więcej informacji:

www.facebook.com/adidaswomen oraz www.facebook.com/chodakowskaewa

Źródło: Mat. prasowe


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Piątek 07.06.2013 (aktualizacja: 2014-01-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • ADIDAS STAWIA NA KOBIETY!

    Buty do biegania

    W bazie biegowej ADIDAS RUNNERS WARSAW odbyła się premiera najnowszego modelu buta UltraBOOST X stworzonego specjalnie dla kobiet. Podczas multimedialnego pokazu zaprezentowano także kolekcję… czytaj więcej

  • Ewa Chodakowska i #mygirls powracają!

    Ewa Chodakowska i #mygirls powracają!

    Ewa Chodakowska i adidas rzucają wyzwanie wszystkim miłośniczkom aktywnego stylu życia. Już 20 czerwca w Warszawie odbędzie się największy otwarty trening tego roku – Ewa & #mygirls. To… czytaj więcej