Nowy trend na Instagramie: trenerki pokazują swoje prawdziwe oblicze!

Zobacz, w jaki sposób powinny myśleć o sobie kobiety.

wałkitłuszczutrenerki.jpg

Co najbardziej motywuje do ćwiczeń? Poczucie winy po zjedzeniu ogromnej porcji makaronu? Niezadowolenie z odbicia, które widzisz w lustrze? Prawdziwą motywacją, która zachęci Cię do ćwiczeń, powinna być miłość do siebie samej! Trwanie w obsesji i podążanie za 100 procentowym ideałem, jest niezdrowe dla zdrowia. Życie nie powinno obracać się wokół siłowni i jedzenia sałatek. Priorytetem powinno być zdrowie, dlatego zdrowe odżywianie jest ważne, ale dobrze jest również pozwolić sobie na małe chwile zapomnienia i odpoczynku.

Jeden posiłek nie sprawi, że nagle staniesz się gruba, podobnie jak jeden posiłek nie sprawi, że staniesz się modelką. Tylko ćwiczenia, zdrowe nawyki i pozytywne myślenie o sobie pozwolą Ci osiągnąć sukces. Nie myśl wyłącznie o diecie, pomyśl również o swoich nawykach emocjonalnych i psychicznych!

Trenerki fitness postanowiły zacząć dzielić się na Instagramie tym, co dla wielu współczesnych kobiet jest wielkim problemem. Annavictoria podzieliła się również swoimi przemyśleniami dotyczącymi własnego wyglądu i jesteśmy jej za to bardzo wdzięczne! Oto co napisała pod jednym ze swoich opublikowanych zdjęć:

Niedawno natknęłam się na artykuł, w którym jedna z kobiet napisała, że nie chce eliminować swoich wad, ponieważ w ogóle nie patrzy na nie, jak na wady. Kocham to, ponieważ jej słowa niosą ogromne przesłanie, że nasze brzuchy, cellulit, rozstępy nie są czymś, za co należy przepraszać, wstydzić się tego lub mieć na ich punkcie obsesję. Ponieważ jestem coraz starsza, mam cellulit i rozstępy, które nigdy nie znikną, więc przyjmuję je! [...] Jak mogę być zła na moje ciało za perfekcyjnie normalne wady? Ten organizm jest silny, może przebiegać kilometry, może robić przysiady i podnosić ciężary i jest szczęśliwy z powodu tego, jak się czuje, a nie, jak wygląda. Więc kiedy wyruszysz w swoją podróż chcę, abyś pamiętała, o tych kilku zdaniach: Nie będę karała swojego ciała, będę je napędzać, podejmę się wyzwania i będę je kochać.

Trenerka na swoim profilu zamieściła również zdjęcia innych kobiet, które nie boją się akceptować siebie i dodała, że każda kobieta powinna być z siebie dumna, niezależnie od tego, jak wygląda jej ciało!

Wspieramy akcję całym sercem!

Zdjęcia: Instagram

ID galerii:549


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Czwartek 26.01.2017 (aktualizacja: 2017-01-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×