Oprah Winfrey schudła 15 kg, nie odmawiając sobie pyszności. Jak to możliwe?

Sprawdź, jak tego dokonała!

opra.jpg

Amerykańska prezenterka telewizyjna, autorka i prowadząca talk-show Oprah Winfrey schudła ponad 15 kilogramów na meksykańskim jedzeniu i makaronie! Jak to możliwe? Okazuje się, że wystarczy wprowadzić drobne zmiany do stylu życia. Nie trzeba rezygnować z własnych upodobań żywieniowych! 


O tej porze roku, kiedy wszyscy przechodzą w inny stan żywieniowy i uzupełniają zapasy niechcianych kilogramów, jedząc wyłącznie  pierniczki, pierożki i inne tłuste potrawy, przysięgając sobie, że powrócą do zdrowego trybu życia po 1 stycznia, ta kobieta podwinęła rękawy i schudła pond 15 kilogramów! 


Dziennikarka od ubiegłego roku funkcjonuje pod czujnym okiem Strażników Wagi, którzy promują rozsądne odżywianie. Dieta Strażników Wagi nie obiecuje szybkiego efektu, ale stopniową utratę wagi. Niedawno wydali dwie nowe reklamy, w których dziennikarka odsłania postępy poczynione do tej pory. 


Oprah na jednym ze swoich filmów pokazuje, jak wygląda jej "sexy śniadanie", które obejmuje jajko na twardo na zielonym podłożu z sałaty i awokado. Pomimo tego Winfrey nie zrezygnowała z makaronu i meksykańskiego jedzenia. Uznała, że balans jest niezbędny do trwałego odchudzenia i ważne jest, aby nie czuć, że jest się czegoś pozbawianym i nie ograniczać jedzenia, wyłącznie do chrupania surowej marchewki i pora.


Oprah Winfrey podczas swojej przemiany wyznała- Jak wszyscy, chcę żyć życiem, które jest pełne. Pełne szczęścia znalezionego na mój własny sposób, taki jak chcę. Pełne energii, która pochodzi z dobrego stylu życia i zdrowia. Pełne wspaniałych potraw, które kocham. Współpracując ze Strażnikami Wagi, nie muszę wybierać pomiędzy utratą masy ciała, a dobrym życiem.


Winfrey na swoich portalach społecznościowych pokazuje, że nie ucieka od węglowodanów, ale równoważy je z dużą ilością świeżych owoców i warzyw. Wszystkim niedowiarkom wyjaśnia: To styl życia. Sposób, w który jem i sposób, w którym żyje, uwalnia mnie.  Nie czuję, że jestem na diecie, a ona wciąż działa!

Zdjęcia: Instagram

Źródło: delish 


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Środa 28.12.2016 (aktualizacja: 2016-12-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
WenantaGawrysiak
Podziwiam ją :)
Dodano: 2017-01-03 13:19:39 Zgłoś nadużycie
Anonim
Aby schudnąć stosowałam kilka środków i niektóre były skuteczne. Najlepiej na mnie sprawdził się suplement Slimcea, który w połączeniu z moją dietą dał najlepsze rezultaty. 14kg przez pełny okres kuracji.
Dodano: 2016-12-28 11:09:38 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×