Zgub zbędne kilogramy z DICOPLUS!

Każda z nas marzy o idealnej figurze. Często wymaga to jednak wielu wyrzeczeń, a i tak nie zawsze widać upragnione efekty. Z pomocą przychodzi Nam firma farmaceutyczna VITIS PHARMA, która proponuje zupełnie nowy preparat DICOPLUS, wspierający walkę ze zbędnymi kilogramami, a także kontroluje stężenie cholesterolu we krwi. Sprawdź!

Zgub zbędne kilogramy z DICOPLUS!

Zgub zbędne kilogramy z DICOPLUS!


Drakońskie, często wyniszczające organizm diety, głodówki, forsowne treningi na siłowni, czy  „wylewanie siódmych potów” w domowym zaciszu znają wszyscy, którzy chcą pozbyć się zbędnych kilogramów i zyskać zgrabną, zadbaną sylwetkę. W walce o idealną figurę pomoże Nam odpowiednio zbilansowana dieta, regularne posiłki (najlepiej pięć razy dziennie) i  systematyczna aktywność fizyczna. Uzupełnieniem tych trzech elementów powinien być środek, który będzie sprzymierzeńcem w walce z nadprogramowymi kilogramami i ułatwi drogę do osiągnięcia wymarzonej wagi. Takim preparatem jest DICOPLUS, którego producentem jest firma VITIS PHARMA. Jego skuteczność w utracie zbędnych kilogramów została potwierdzona klinicznie.

Podstawowym składnikiem preparatu jest  glukomannan - naturalny błonnik rozpuszczalny w wodzie, pozyskiwany z bulwiastych korzeni rośliny o nazwie Amorphophallus konjac. Glukomannan nie występuje w żywności. Przyjmowany w postaci kapsułek bądź rozpuszczonego w wodzie proszku, tworzy w żołądku lepką i żelową masę, która opóźnia opróżnianie żołądka a także spowalnia tranzyt treści pokarmowej w jelicie cienkim, przez co wywołuje uczucie sytości, a tym samym prowadzi do zmniejszenia ilości pobieranych pokarmów.    


Zgub zbędne kilogramy z DICOPLUS!

Zgub zbędne kilogramy z DICOPLUS!


Cena:

- op. 60 kapsułek – ok. 31 zł
- op. 30 saszetek – ok. 34 zł

Suplement jest dostępny bez recepty w aptekach na terenie całego kraju.


Źródło / Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Magdalena Tokarczyk , Wtorek 30.07.2013 (aktualizacja: 2013-08-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×