Zobacz czym grozi pisanie smsów w czasie jazdy samochodem

Wiele się mówi o odpowiedzialnym prowadzeniu samochodu, a szczególnie o nieużywaniu telefonów komórkowych w czasie jazdy. Jeżeli kogoś nie przekonują uwagi policji, sprawdźcie, jakie konsekwencje nieodpowiedzialnego pisania smsów w czasie prowadzenia auta poniosła ta dziewczyna.

Zobacz czym grozi pisanie smsów w czasie jazdy samochodem

Zobacz czym grozi pisanie smsów w czasie jazdy samochodem


Liz Marks miała przed sobą całe życie, chciała zrobić karierę, a także była piękną dziewczyną. Matka przestrzegała ją aby nigdy nie siadała za kierownicą pod wpływem narkotyków czy alkoholu, lecz niestety mimo wszystko w wieku 17 lat uległa wypadkowi, w którym zderzyła się z ciężarówką holowniczą, a to wszystko przez to, że w czasie prowadzenia samochodu, jednocześnie pisała smsa! W wyniku tego zdarzenia straciła wzrok w jednym oku, częściowy słuch i węch.

Liz została twarzą najnowszej kampanii amerykańskiego Departamentu Transportu, przestrzegającej nastolatków przed nieodpowiedzialnym prowadzeniem samochodu.

Bohaterka podkreśla, że oprócz tego, że została oszpecona, straciła część zmysłów, to jeszcze ciężkie było dla niej pozostawienie przez przyjaciół. Każdy z nich wyjechał do college'u, buduje swoją karierę, a Liz na swój sposób czuje się opuszczona.Zobaczcie film opowiadający historię Liz Marks:
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: YouTube


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 04.11.2014 (aktualizacja: 2014-11-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar