22-latek pokazał swoje ciało po stracie 122 kg

W internecie możemy zobaczyć wzruszające nagranie. Przecieramy oczy ze zdziwienia...

Matt Diaz

Matt Diaz jest blogerem. Nikt by teraz nie przypuszczał, że kiedy miał 16. lat, jego waga sięgała 226 kilogramów. Udało mu się stracić 122, co zajęło mu 6 lat. Odchudzanie udokumentował na swoim blogu na Tumblr - My Annoyances  Niestety, skóra, która się rozciągnęła w czasie jego otyłości pozostała. Chłopak stwierdził, że podzieli się tym, jak teraz wygląda jego ciało bez ubrań i zamieścił w internecie filmik z nagraniem własnego ciała.

Na nagraniu mówi: Naprawdę boję się to pokazać. Ale to dla mnie ważne, żeby podzielić się tym z wami, ponieważ to pokazuje kim jestem. Bloger bardzo przeżywał tę sytuację. Bał się, że po tym, jak pokaże jak naprawdę wygląda jego ciało, będzie uznawany za mało atrakcyjnego i zaczną się nieprzychylne komentarze w stosunku do jego osoby. Jednak reakcja internautów była odwrotna.

Matt ma świadomość, że tylko operacja plastyczna pozwoli mu na pozbycie się nadmiaru skóry, dlatego też rozpoczął kampanię "GoFundMe", dzięki której chciał uzbierać 20 tys. dolarów, za które mógłby opłacić pomoc. Ludzie ponownie nie zawiedli - zebrał już ponad 54 tys. dolarów.

Bloger udowadnia, że jeżeli się chce, to można zrzucić zbędne kilogramy, bo tak naprawdę wiele zależy od tego, w jaki sposób funkcjonujemy. Pokazuje także, że jeżeli tylko mocno czegoś pragniemy, to możemy to osiągnąć.

Gratulujemy!

Zobaczcie jego wzruszający filmik:


Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl/ YouTube
Foto: YouTube


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 24.03.2015 (aktualizacja: 2015-03-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×