6-latek zostawił przed śmiercią wzruszający list do rodziców

Strata dziecka, to dla rodziców zawsze ogromny cios. Pewien 6-latek dość nietypowo pożegnał się z mamą i tatą.

6-latek zostawił przed śmiercią wzruszający list do rodziców

Od razu zaznaczamy, że ta historia mocno wzrusza. Rodzice zazwyczaj z radością wyczekują swojego dziecka, ale najbardziej mimo wszystko ci, którzy długo się o nie starają.

Tak właśnie było w przypadku Amber Shoemake z Willamson w Georgii, która bardzo długo nie mogła zajść w ciążę i kiedy już Leland pojawił się na świecie, była nadopiekuńczą matką. Choć chłopiec był wcześniakiem, robił niesamowite postępy - jeszcze przed ukończeniem pierwszego roku życia umiał liczyć i rozróżniał kolory.

Zobaczcie także: Matka Anny Przybylskiej umieściła wzruszający wpis na Facebooku

Matka wspomina, że Leland lubił się uczyć, a szczególnie interesowała go historia II wojny światowej. Jak to jednak dziecko, uwielbiał się bawić, a jego ulubionym zajęciem było kopanie łopatką w ziemi, co okazało się dla niego zabójcze.

Na początku chłopca zaczęła boleć głowa, więc rodzice udali się z nim do pediatry, gdzie zaczęto podejrzewać alergię, ale stan chłopca uległ pogorszeniu i przyjęto go do szpitala, gdzie nie potrafiono zdiagnozować, co mu jest. To matka podsunęła lekarzom pomysł, że być może jest to zakażenie pasożytem, co się potwierdziło. Malec był zakażony amebą, czyli pasożytem, który atakuje mózg i żywi się jego tkankami, a miejscem jego występowania jest m.in. ziemia.

Wkrótce chłopiec stracił przytomność, a lekarze stwierdzili śmierć mózgu. Leland został odłączony od aparatury podtrzymującej go przy życiu.

Zobaczcie także: Gwiazdy, które przegrały walkę z nowotworem


Kiedy rodzice wrócili do domu, aby przygotować ubrania Lelanda na pogrzeb, zobaczyli kartkę od chłopca, na której było napisane: Dziękuję mamo i tato, kocham Was. Nadal jestem w Wami, miłego dnia.
Nie wiadomo kiedy to napisał, ale tylko utwierdził rodziców w tym, że był niesamowitym dzieckiem.


6-latek zostawił przed śmiercią wzruszający list do rodziców

screen z Facebooka


Zobaczcie także:źródło: Daily Mail
Foto: Shutterstock/ FacebookDodał(a): Anka P. , Piątek 02.10.2015 (aktualizacja: 2015-10-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Anonim
6-latek napisał list dla rodziców naprawdę wzruszające
Dodano: 2016-02-14 11:24:20 Zgłoś nadużycie
Anonim
ładnie napisane to jedno. 6 latek który interesuje się II wojną światową , mały geniusz, fejk na sto procent .
Dodano: 2015-10-09 18:49:37 Zgłoś nadużycie
Anonim
fejk, jakim cudem przed ukończeniem roku mógł rozróżniać kolory i liczyć? Dzieci w tym wieku nie mówią. Ok, z kolorami to mógł je np.pokazywać. Ale jakie 6-letnie dziecko tak ładnie pisze?!
Dodano: 2015-10-02 12:05:09 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×