Agnieszka Chylińska - Jaki jest jej sposób na piękną figurę?

Zdobywczyni statuetki TeleKamery 2015 w kategorii "Juror" prezentuje się zjawiskowo. Jak dba o swoje ciało? Jej odpowiedź może być dla was zaskoczeniem.

Agnieszka Chylińska


Agnieszka Chylińska zyskała ogromne uznanie widzów. Wczoraj odebrała statuetkę Telekamery 2015 w kategorii "Juror". Jak wiadomo, już od kilku sezonów sędziuje w programie stacji TVN "Mam Talent".

Gwiazda na gali rozdania nagród prezentowała się niezwykle kobieco. To właśnie na to wydarzenie założyła obcisłą, koronkową sukienkę, która idealnie podkreślała jej piękne ciało. Niejedną osobę zadziwił ten look. Zapewne wiele z was pamięta ją z czasów zespołu O.N.A. kiedy to prezentowała zupełnie odmienny styl. Jednak jakiś czas temu Agnieszka Chylińska zaczęła się wyraźnie zmieniać.

Jak zareagowała na to wyróżnienie?

Ja też jestem w szoku. To jest mój debiut jeśli chodzi o tak zwaną sukienkę maxi. Mam nadzieję, że nie jest źle. Siedem lat temu ja się bardzo nasłuchałam, przejechało się po mnie bardzo dużo tak zwanych nazwisk, które zresztą potem postanowiły pójść w moje ślady i też zostać jurorami. Mam silne przekonanie, że czy w mini czy w maksi, publiczność jednak mnie lubi. - powiedziała w wywiadzie z Agnieszką Jastrzębską dla DDTVN.

Agnieszka Chylińska niedawno została okrzyknięta najseksowniejszą kobietą polskiego show biznesu. Jaki jest jej sposób na utrzymanie tak idealnej figury?

Trzeba urodzić trójkę dzieci i biegać koło nich non stop - stwierdziła z uśmiechem. Wierzycie?Zobaczcie, jak się prezentuje Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska


Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: KAPiF


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 10.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (5)

Awatar
Anonim
Vb.
Dodano: 2015-12-20 10:29:01 Zgłoś nadużycie
Anonim
ale chrzani. ja mam jedno i nie chudne a biegam....dieta i cwiczenia.albo dieta pudelkowa..
Dodano: 2015-04-02 20:54:42 Zgłoś nadużycie
Anonim
Piękna
Dodano: 2015-02-10 16:52:58 Zgłoś nadużycie
Anonim
gdzie ona ma ładną figurę? pokazcie ją z boku, ona nie ma tyłka. ogólnie żal mi jej, był bardzo brzydka od zawsze a jest teraz ofiarą zabiegów "upiększających" i ingerencji chirurgicznych, które nie pomogły. Niestety. Brzydka jak była tak jest. Ciekawe czy swoim dzieciom też planuje operacje i jakie.
Dodano: 2015-02-10 16:35:34 Zgłoś nadużycie
Anonim
chodzi jak chlop .brzydka kobieta .
Dodano: 2015-02-10 15:46:36 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×