Chorzy na raka tańczą w nowej kampanii do słynnej piosenki "Call on me" - Zobaczcie

O raku rozmawia się coraz więcej. Powstała kolejna, bardzo ciekawa i zaskakująca kampania, która ma nas oswoić z tą chorobą, zobaczcie.

call on me.jpg

Chorzy na raka tańczą w nowej kampanii do słynnej piosenki "Call on me" - Zobaczcie

Coraz częściej mówi się, że rak, to choroba cywilizacyjna naszych lat. Niestety statystyki pokazują, że mimo licznych akcji, nadal zbyt mało osób korzysta z badań profilaktycznych, a nowotwór w wielu przypadkach wykrywany jest za późno.

To jednak nie jest jedyny problem. W naszym społeczeństwie panuje przekonanie, że osoby chore na raka są przykute do łóżek i zniszczone chorobą najczęściej pozbawione seksapilu i piękna. Oczywiście, choroba wyniszcza organizm, jednak ciało naznaczone rakiem wcale nie musi być brzydkie i mało seksowne.

 

Któż z nas nie zna ociekającego seksapilem teledysku do piosenki Erica Prydza "Call on me"? Piękne kobiece i męskie ciała wyginające się podczas ćwiczeń na sali w rytm właśnie tej piosenki to już kultowy obraz.

Zobacz też:  JAK CZĘSTO KTOŚ PATRZY NA TWOJE... POŚLADKI? ZOBACZ CIEKAWY EKSPERYMENT

I właśnie to postanowiła wykorzystać autorka. Na stworzonym przez nią klipie w ten sam sposób tańczą osoby chore na raka. I może nawet nikt nie zauważyłby różnicy, gdyby nie zbliżenia kamery, które ukazują blizny pooperacyjne, czy szkice przed operacją mastektomii. 

A oto efekty pracy i nagrany teledysk.

Cała kampania ma na celu pokazać, że ludzie chorzy na raka mogą być sprawni, aktywni i co więcej, nie powinni się czuć mniej seksowni i pociągający niż ludzie zdrowi. Chodzi również o to, by uświadomić społeczeństwo i nieco oswoić z chorobą i osobami po takich właśnie przejściach.  

Zobacz też: SOK Z MARCHEWKI WYLECZYŁ CHORĄ NA RAKA KOBIETĘ! JAK TO MOŻLIWE? 

To także duże przeżycie dla głównych bohaterów klipu, czyli osób zmagających się z nowotworem. Dzięki tego typu akcjom osoby te nabierają większej pewności siebie, a także siły, która pomaga im walczyć z chorobą.

To bardzo ważne, by każda chora na raka osoba wiedziała, że nie jest wykluczona i że zmiana jej wyglądu wcale nie musi odbierać jej piękna i wdzięku.

Oto kulisy powstania teledysku i wrażenia osób, które wzięły udział w tym przedsięwzięciu.

A jakie są wasze wrażenia?

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: YouTube


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 05.06.2015 (aktualizacja: 2015-06-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×